streda - 22. marca, 2023
Adele, Adele je po 6 rokoch späť!

Adele je po 6 rokoch späť!

Svetová superstar Adele sa vracia na scénu vydaním svojho nového singlu a videoklipu „Easy On Me“. Skladba je pilotným singlom z chystaného albumu 30, který vychádza na značke Columbia Records.

Adele  prezradila dátum vydania dosky začiatkom tohto týždňa v rámci veľmi osobného dopisu fanúšikom. Videoklip pre „Easy On Me“ sa natáčal minulý mesiac v Quebecu a Adele na ňom spolupracovala s režisérom Xavierom Dolanom. Ten ma na konte mimo iného Cannes Grand Prix. „Úprimne som dúfal, že sa nám to podarí,“ komentuje spoluprácu Dolan. „Není pre mňa nič silnejšie, ako keď sa dvaja umelci po rokoch znovu spoja. Zmenil som sa a aj Adele sa zmenila. A to je správna príležitosť osláviť vývoj smerovania dopredu nás oboch. Zároveň sme obaja zostali verní našim blízkym a najdrahším témam. Je to rovnaké, ale iné.“ Video začína v rovnakom dome, ktorý použili k natáčaniu singlu „Hello“ z roku 2015.

30 je prvým hudobným počinom Adele od vydania jej tretieho štúdiového albumu 25 z roku 2015. Dosku produkujú jej predchádzajúci kolegovia Greg Kurstin, Max Martin, Shellback a Tobias Jesso Jr a taktiež nové mená ako Inflo a Ludwig Göransson.

Zdroj: Sony music ČR

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Lukáš Adamec, Lukáš Adamec pripravuje nový album. Prvý singel je už von!

Lukáš Adamec pripravuje nový album. Prvý singel je už von!

O pozornosť vo vodách slovenskej hudobnej scény sa opäť hlási spevák Lukáš Adamec, a to s novou skladbou …