pondelok - 27. mája, 2024
, Dobrovoľní hasiči z Trnového zabojujú na Majstrovstvách Slovenska v Turanoch

Dobrovoľní hasiči z Trnového zabojujú na Majstrovstvách Slovenska v Turanoch

Dobrovoľní hasiči majú v Trnovom veľkú tradíciu, či už dospelý tím alebo skupina dorastencov. Práve dorastenci sa tešia v posledných dňoch veľkému úspechu. Síce boli medzi dobrovoľnými hasičskými zbormi známi už ako žiaci, ale až teraz sa im podaril prelomový úspech. Stali sa víťazmi Krajského kola v Hliníku nad Váhom, ktorý sa konal 20. júna 2015, v kategórií dorastencov. Vďaka tomuto úspechu si zabezpečili miestenku na Majstrovstvách Slovenska Dobrovoľných hasičských zborov, ktoré sa budú konať  na štadióne v Turanoch pri Martine.

Už 11. a 12. júla zabojujú dobrovoľní hasiči z Trnového spolu s ostatnými tímami o titul Majstra Slovenska. Súťažiť sa bude v dvoch disciplínach – Požiarny útok s vodou a Štafeta 8×50 metrov. V sobotu 11. júla budú súťažiť dorastenci a dorastenky, v nedeľu 12. júla zas muži a ženy.

, Dobrovoľní hasiči z Trnového zabojujú na Majstrovstvách Slovenska v Turanoch

 

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Noc múzeí a galérií, Noc múzeí a galérií v SNM v Martine ponúkne špeciálny program v troch múzeách. Všetky môžete navštíviť na jednu vstupenku!

Noc múzeí a galérií v SNM v Martine ponúkne špeciálny program v troch múzeách. Všetky môžete navštíviť na jednu vstupenku!

Netradičná noc plná nových poznatkov, aktivít i zábavy čaká všetkých, ktorí zavítajú do Slovenského národného …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *