nedeľa - 14. júla, 2024
, Backstreet Boys majú spoločnú DNA. Potvrdzuje to albumová novinka

Backstreet Boys majú spoločnú DNA. Potvrdzuje to albumová novinka

 

Slávna boybandová kapela Backstreet Boys oznámila vydanie svojho nového štúdiového albumu „DNA,“ ktoré vyjde 25. januára 2019. V poradí desiata radová doska bude obsahovať skladby od Lauv (Charli XCX), Andy Grammer, Stuart Crichton (DNCE) a Mike Sabbath (J Balvin). Spolu s touto novinkou vyšiel aj titulný singel Chances.

„Túto kapelu sme zakladali pred 26 rokmi a cez všetky vzostupy aj pády sme sa naučili, že boyband nie je o nás ako individualitách, ale o tom, čo je najlepšie pre celú kapelu,“ hovorí Howie D.

„To je to, čo na novom albume milujem,“ dodáva Kevin Richardson. „Boli sme schopní priniesť spoločného ducha kapely do všetkých vplyvov a štýlov, na ktorých sme v priebehu rokov pracovali. Nové pesničky sú ukážkou toho, kto sme ako individuality a kto sme ako jedna kapela. Je to naša DNA. Sme na to naozaj hrdí. „

Počnúc 11. májom budúceho roka sa skupina vydá na „DNA World Tour“ – ich najväčšie halové turné po 18 rokoch. Počas troch mesiacov budú chalani vystupovať po celej Európe a Severnej Amerike. V júni budúceho roka vystúpia aj v Prahe.

Zdroj: sonymusic

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Peter Juhas, Peter Juhás opäť v talentovej súťaži! Tentokrát sa pred porotu postavil kvôli láske!

Peter Juhás opäť v talentovej súťaži! Tentokrát sa pred porotu postavil kvôli láske!

Slovenský pesničkár Peter Juhás, ktorý sa zviditeľnil účinkovaním v speváckej súťaži Hlas Česko-Slovenska, zverejnil nový videoklip Len s tebou, …