pondelok - 20. mája, 2024
, Barmuseum privíta Petra Lipu mladšieho, na svoje si prídu aj najmenší

Barmuseum privíta Petra Lipu mladšieho, na svoje si prídu aj najmenší

Po rozbehovom januári prichádza martinské Barmuseum s februárovým programom, v ktorom nebude chýbať hudba, kvízy, cestovateľky festival alebo detské predstavenie.

Tri Tvorivé TvoryŠoko, Pucho a Stanley sa opäť v Martine predstavia 6. februára od 19:00. Predstavenie bolo po pár dňoch beznádejne vypredané.

Cestovateľský festival Cestou necestou v Martine – 10. február 2018 od 18:30

Odrezaný na indonézskom ostrove niekoľko mesiacov od elektrickej energie a bez mobilného signálu. Cyklistický extrém – 4000km pretek NC4K cez Európu až na NorthCape a splnené vysokohorské sny jedného Kysučana po celom svete.

Program: 18:00 Samuel Skokňa – Beloch ako rarita, 19:15 JanKostaa – Cyklistický ultramaratón NC4K, 20:30 Michal Tlelka – Vysokohorské sny.

Osvedčený a zabehnutý vedomostný večer, to je Kvízový utorok v Barmuseum. Prvý utorok prebehne 13. a druhý 27. februára od 20:00. Nahláste sa vćas, posledný január kvíz bol beznádejne obsadený do posledného miesta. Registrácia je možná TU

Navštevujete v Martine divadlo, kino, galériu, hudobné koncerty? Radi by ste si vypočuli zaujímavú diskusiu s tými najpovolanejšími?Príďte vo štvrtok 15. februára o 19.00 do martinského Barmusea. Čakajú na vás zaujímaví hostia ako aj zaujímavé témy týkajúce sa kultúry v meste Martin. Pozvanie prijali: Stanislav Thomka – riaditeľ Kina Moskva, Lýdia Moricová – riaditeľka Kultúrnej scény, Tibor Kubička – manažér Komorného divadla pre projekty a vzťahy s verejnosťou, Adriána Cieślaková – Barmuseum. Diskusiu moderuje Michal Vojtek, diskusia je bez vstupného.

The Grand Buffet je miesto, kde je šéfkuchárom je Peter Lipa ml., a vždy pripraví na danú príležitosť vhodnú nádielku zábavy. Hudobný projekt mixuje a spája elektroniku, hip hop, edm, soul a funk do fascinujúceho hudobného kontextu. Beaty a sample z vlastnej vedeckej produkcie sú na pódiu doplnené excelentnými muzikantmi. Toto všetko 17. febrára od 20:00 v Barmuseu.

A nezabúda sa ani na najmenších. 25. februára prichádza krehký, voňavý príbeh, plný prekvapený a nezbedného chichotania, v ktorom vám škriatok prezradí tajomstvá prírody.Rozprávka je o tom, že aj voda môže plakať, stromy rozprávať a kvety tancovať.

Všetky akcie si môžete rezervovať TU.

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Centrum národnej kultúry, Centrum národnej kultúry jubiluje. V Martine sa budú oslavovať tri výročia!

Centrum národnej kultúry jubiluje. V Martine sa budú oslavovať tri výročia!

Pridajte sa k oslavám Dní mesta Martin 2024! Od 14. do 16. júna sa v …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *