utorok - 27. februára, 2024
Bezpečnostné systémy, Bezpečnostné systémy, vďaka ktorým môžete nechať domov bez dozoru
Foto ilustračné: Shutterstock

Bezpečnostné systémy, vďaka ktorým môžete nechať domov bez dozoru

Počas dovolenky môžete svoj dom ochrániť pred „zlodejmi“ tak, že požiadate susedov alebo priateľov, aby prišli poliať kvety a vyprázdniť schránku. Oveľa lepším spôsobom ochrany vášho majetku sú ale moderné systémy, s ktorými vás v našom článku zoznámime a môžete ich naplno využiť.

Krásna letná dovolenka je predsa o pokojnej atmosfére a tú si budete môcť plnými dúškami užívať len vtedy, ak budete mať v zabezpečení svojho domu maximálnu istotu.

Elektrická zabezpečovacia signalizácia

Napriek moderným bezpečnostným dverám, zaistením oknám a balkónom, patria najmä nižšie položené byty a rodinné domy k najviac ohrozeným nehnuteľnostiam. To však už pri použití modernej elektrickej zabezpečovacej signalizácie neplatí.

Tento systém sa o dokonalé zabezpečenie domu postará bez nezmyselných konštrukčných riešení a alarmov, ktoré nemajú s ochranou nič spoločné.

Kamerové systémy, ktoré zmenia váš domov na pevnosť

Inteligentná kamera dnes už nie je len v mobile. S veľkou obľubou sa používa na zabezpečenie a kontrolu domu. Vďaka svojim moderným funkciám vám umožní zmeniť obydlie na skutočnú pevnosť.

Kompaktné, multifunkčné videokamery spolu s EZS zabránia neoprávnenému vstupu do bytu, pretože sú vybavené súpravou špeciálnych senzorov a môžu nahradiť komplexný bezpečnostný systém pre profesionálne monitorovanie.

Spoľahlivé kamerové systémy predstavujú účinnú obranu proti potenciálnym hrozbám a poskytujú maximálnu bezpečnosť, vďaka čomu si budete môcť dovolenku pri mori užívať naplno.

Mnohé digitálne modely si nevyžadujú káblovú infraštruktúru, ľahko sa inštalujú a ovládajú sa pomocou mobilu. Tak to s nimi vyskúšajte.

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Dovoz z Číny, Ako využiť výhody dovozu tovaru z Číny v prospech rozvoja vášho podnikania

Ako využiť výhody dovozu tovaru z Číny v prospech rozvoja vášho podnikania

Dovoz tovaru z Číny môže byť a pre mnohé podniky dnes aj je veľmi atraktívnou …