piatok - 19. apríla, 2024
, Čas sa kráti! Čo môžete dostať na Valentína od kapely Rybičky 48?

Čas sa kráti! Čo môžete dostať na Valentína od kapely Rybičky 48?

Ako inak…😊 Po singli Správni chlapi sa od kapely Rybičky 48 dočkajú piesne aj žienky. A tá k nim pripláva naozaj originálnym spôsobom!  Ako v rozhovore pre Rádio Rebeca uviedol spevák Kuba Ryba, skladba Ženy je darčekom pre ženy predovšetkým za to, že dokážu dať život. V klipe ani v hudbe však nechýba, ako to u kapely býva zvykom, dávka humoru.

A v čom spočíva celé prekvapenie? Na svätého Valentína 14. februára o 8.00 hod všetkým zaregistrovaným fanúšičkám do newslettera kapely  príde email s videoklipom k spomínanej skladbe. Zvyšku planéty bude dostupný až vo večerných hodinách. Takže jedinečnosť a dávka napätia sa u tejto kapely určite nezaprú!

A týmto sa prekvapenie pre fanúšičky ešte nekončí! Z virtuálneho sveta pokračuje do toho reálneho… Na čo sa môžete tešiť? To si vypočujte v rozhovore s Kubom. Okrem toho prezradil, čo preňho osobne znamenajú ženy, ako zvykne tráviť Valentína a koľko fanúšičiek sa doposiaľ do valentínskej výzvy zaregistrovalo. Ešte nie ste medzi nimi? Tak šup do toho, neoberte sa o túto príležitosť.

 

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Stanislav Thomka, „Kultúrne o kultúre“. Stanislav Thomka ma víziu ako oživiť kultúru v meste

„Kultúrne o kultúre“. Stanislav Thomka ma víziu ako oživiť kultúru v meste

Stanislav Thomka hovorí, že svoj pozitívny vzťah ku kultúre si budoval už od detstva, preto …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *