štvrtok - 18. apríla, 2024
, Cestovateľský večer: Borneo – beloch ako rarita!

Cestovateľský večer: Borneo – beloch ako rarita!

Všetkých milovníkov cestovania a dobrodružných príbehov pozývame v piatok 31. marca o 17:30 do budovy Turčianskej knižnice v Martine na ďalší cestovateľský večer, tentokrát s témou „Borneo – beloch ako rarita!“ s dobrodruhom Samuelom Skokňom.

Príďte si vypočuť príbeh mladého cestovateľa, ktorý sa vybral na opačný koniec sveta, kdesi na odľahlé ostrovy v Celebeskom mori medzi ostrovmi Borneo a Sulawesi a pôsobil tam ako dobrovoľník v neziskovej organizácii na ochranu morských korytnačiek. Samuelov príbeh je o kontraste medzi dvoma svetmi a o tom, aké je to zobudiť sa na ostrove bez akéhokoľvek kontaktu s civilizáciou. Cestovateľské rozprávanie bude sprevádzané premietaním filmu a projekciou fotografií približujúcich množstvo zaujímavých a nezabudnuteľných miest a zážitkov. Určite sa máte na čo tešiť!

Podujatie organizuje Turčianske kultúrne stredisko v Martine v zriaďovateľskej pôsobnosti ŽSK v spolupráci s Martinským klubom priaznivcov cestovania a Turčianskou knižnicou v Martine. Viac informácií nájdete na webovej stránke Turčianskej knižnice alebo Martinského klubu priaznivcov cestovania.

, Cestovateľský večer: Borneo – beloch ako rarita!

zdroj: turcianskakniznica.sk, cestoklubmartin.sk

foto: zdroj

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Modré hory akustik, Barmuseum: Modré hory akustik

Barmuseum: Modré hory akustik

Projekt festHUDOBNE pokračuje a druhou skupinou, ktorú si pre vás pripravili v Barmuseu, sú nezameniteľný …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *