utorok - 21. marca, 2023
, Chýba vám divadlo? Slovenské komorné divadlo opäť pozýva na predstavenia!

Chýba vám divadlo? Slovenské komorné divadlo opäť pozýva na predstavenia!

Slovenské komorné divadlo v Martine je opäť prístupné pre milovníkov umenia avšak s novými podmienkami. Návštevníci budú musieť podľa najnovších opatrení a vyhlášky Úradu verejného zdravotníctva SR sedieť šachovnicovo alebo v každom druhom rade. Okresaný je tiež maximálny počet návštevníkov na jedno predstavenie (50% z celkového počtu miest), vyplývajúc z kapacity či už Štúdia alebo Národného domu, v ktorých sa predstavenia konajú.

Slovenské komorné divadlo v Martine podľa jeho PR manažéra Tibora Kubičku privítalo, že je opäť prístupné návštevníkom. Práve v piatok je na programe premiéra nového predstavenia Pán Biedermann a podpaľačiV týchto chvíľach sa finišuje aj s programom na december a do repertoáru sa vrátia všetky aktuálne tituly.

Herci sa aj venujú okrem divadla aj iným aktivitám. Priamy kontakt s divákmi je však nenahraditeľný. Aj naďalej chce divadlo ponúkať archívne tituly z repertoáru Slovenského komorného divadla ponúknuť divákom cez ich You Tube.

Obľube sa každoročne teší aj Silvester v divadle. Tento rok sa pravdepodobne neuskutoční.

Festival Dotyky a spojenia 16. ročník je zároveň opäť presunutý a to z novembra,  na 21 – 27. júna. Odohrávať by sa mal plnohodnotne nielen v sálach divadla, ale aj na námestiach ako je už jeho nedeliteľnou súčasťou.

Aktuálny program divadla TU

Zdroj: taves.sk, Foto: facebook.com/Slovenské komorné divadlo Martin

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Robo Opatovsky, Robo Opatovský: „Už aj ja mám svoju Lásku“

Robo Opatovský: „Už aj ja mám svoju Lásku“

Spevák a skladateľ Robo Opatovský zverejnil videoklip k svojej novej skladbe Láska. Tú nahral spolu s Romanom Mečiarom, …