pondelok - 27. mája, 2024
, Členovia Štúdia turčianskych neprofesionálnych výtvarníkov predstavia výstavu Sami sebou
Foto: TKS

Členovia Štúdia turčianskych neprofesionálnych výtvarníkov predstavia výstavu Sami sebou

Členovia Štúdia turčianskych neprofesionálnych výtvarníkov, na svojej jubilejnej výstave predstavili vlastné osoby, o čom napovedá aj samotný názov výstavy SAMI SEBOU. Výstava vznikla z projektových aktivít, pri ktorých sme spolu s lektorom Radovanom Šenšelom, štyrmi témami chceli nahliadnuť na zúčastnených výtvarníkov, na ich bezprostredné okolie a predmety, ktoré ich obklopujú.

Výstava vznikla pri príležitosti štyridsiateho výročia vzniku Štúdia a jej výber bude prezentovaný v Centre sociálnych služieb na Ľadovni.

Prezentácia tvorby členov Štúdia prostredníctvom výstavy SAMI SEBOU vznikla ako súčasť projektu Kultúrne KLBKO II. –Reťazenie VI. zorganizovalo Turčianske kultúrne stredisko v Martine v zriaďovateľskej pôsobnosti ŽSK. Projekt bol podporený z verejných zdrojov poskytnutých Fondom na podporu umenia a spolufinancovaný s podporou Žilinského samosprávneho kraja.

Výstava bude verejnosti sprístupnená od 25. septembra do 26. novembra 2020.

, Členovia Štúdia turčianskych neprofesionálnych výtvarníkov predstavia výstavu Sami sebou

Zdroj: Turčianske kultúrne stredisko

Autor: Stanislava Lucká

Redaktorka spravodajstva. Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte nás na: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Noc múzeí a galérií, Noc múzeí a galérií v SNM v Martine ponúkne špeciálny program v troch múzeách. Všetky môžete navštíviť na jednu vstupenku!

Noc múzeí a galérií v SNM v Martine ponúkne špeciálny program v troch múzeách. Všetky môžete navštíviť na jednu vstupenku!

Netradičná noc plná nových poznatkov, aktivít i zábavy čaká všetkých, ktorí zavítajú do Slovenského národného …