štvrtok - 1. decembra, 2022
, Čo ste sa pýtali? Čo vám odpovedali? Pozrite si záznam z diskusií s kandidátmi na primátora mesta Martin

Čo ste sa pýtali? Čo vám odpovedali? Pozrite si záznam z diskusií s kandidátmi na primátora mesta Martin

Zaujíma ťa tvoje mesto? Kto ho bude viesť nasledujúce štyri roky? To je otázka, ktorá aktuálne rezonuje nielen medzi Martinčanmi. Komunálne voľby sa blížia a Rádio Rebeca ti prostredníctvom verejnej diskusie s kandidátmi na post primátora mesta Martin poskytlo priestor lepšie sa zorientovať medzi jednotlivými uchádzačmi o tento post.

Prítomní sa bližšie predstavili, predostreli volebné programy a zodpovedali aj pálčivé otázky zo strany verejnosti. Na čo ste sa pýtali a ako reagovali tí, ktorí sa uchádzajú o vaše hlasy? Pozrite si v zázname. Diskusiu moderovala Eva Lacová.

V prvom kole diskusie, ktorá sa konala 29. októbra sa stretla štvorica kandidátov Marek Belák /nezávislý/, Ján Danko /nezávislý/, Marcel Maťovčík /nezávislý/, Stanislav Ondruš /nezávislý/.

☝️SLEDUJ NAŽIVO verejnú diskusiu kandidátov na primátora mesta Martin.

Uverejnil používateľ Rádio Rebeca Pondelok 29. október 2018

 

Druhá diskusia sa konala v deň osláv stého výročia podpísania Martinskej deklarácie 30. októbra. Zúčastnili sa na nej kandidáti Jozef Petráš /SPOLU/, Michal Pliešovský /nezávislý/. Peter Vons/nezávislý/ a Imrich Žigo/nezávislý/ svoju neúčasť ospravedlnili.

2. debata kandidátov na primátora mesta Martin

30.10. o 18.00h prebehla 2. verejná debata kandidátov na primátora mesta Martin. Pozvaní boli Mgr. Michal Pliešovský – Kandidát na primátora mesta Martin, Jozef Petráš, Peter Vons za zdravý a silný Martin a Imrich Žigo #programpremesto. Kandidáti Peter Vons z pracovných dôvodov a Imrich Žigo zo zdravotných dôvodov sa osobne nezúčastnili. Moderovala Eva Lacová.

Uverejnil používateľ Rádio Rebeca Utorok 30. október 2018

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

ŽSK, Investovalo sa do ciest aj do vzdelávania. Čo všetko sa ŽSK podarilo spraviť?

Investovalo sa do ciest aj do vzdelávania. Čo všetko sa ŽSK podarilo spraviť?

Čo všetko za udialo v doprave v Žilinskom kraji za posledných 5 rokov? Nebola to …