pondelok - 20. mája, 2024
, Čo ste sa pýtali? Čo vám odpovedali? Pozrite si záznam z diskusií s kandidátmi na primátora mesta Martin

Čo ste sa pýtali? Čo vám odpovedali? Pozrite si záznam z diskusií s kandidátmi na primátora mesta Martin

Zaujíma ťa tvoje mesto? Kto ho bude viesť nasledujúce štyri roky? To je otázka, ktorá aktuálne rezonuje nielen medzi Martinčanmi. Komunálne voľby sa blížia a Rádio Rebeca ti prostredníctvom verejnej diskusie s kandidátmi na post primátora mesta Martin poskytlo priestor lepšie sa zorientovať medzi jednotlivými uchádzačmi o tento post.

Prítomní sa bližšie predstavili, predostreli volebné programy a zodpovedali aj pálčivé otázky zo strany verejnosti. Na čo ste sa pýtali a ako reagovali tí, ktorí sa uchádzajú o vaše hlasy? Pozrite si v zázname. Diskusiu moderovala Eva Lacová.

V prvom kole diskusie, ktorá sa konala 29. októbra sa stretla štvorica kandidátov Marek Belák /nezávislý/, Ján Danko /nezávislý/, Marcel Maťovčík /nezávislý/, Stanislav Ondruš /nezávislý/.

☝️SLEDUJ NAŽIVO verejnú diskusiu kandidátov na primátora mesta Martin.

Uverejnil používateľ Rádio Rebeca Pondelok 29. október 2018

 

Druhá diskusia sa konala v deň osláv stého výročia podpísania Martinskej deklarácie 30. októbra. Zúčastnili sa na nej kandidáti Jozef Petráš /SPOLU/, Michal Pliešovský /nezávislý/. Peter Vons/nezávislý/ a Imrich Žigo/nezávislý/ svoju neúčasť ospravedlnili.

2. debata kandidátov na primátora mesta Martin

30.10. o 18.00h prebehla 2. verejná debata kandidátov na primátora mesta Martin. Pozvaní boli Mgr. Michal Pliešovský – Kandidát na primátora mesta Martin, Jozef Petráš, Peter Vons za zdravý a silný Martin a Imrich Žigo #programpremesto. Kandidáti Peter Vons z pracovných dôvodov a Imrich Žigo zo zdravotných dôvodov sa osobne nezúčastnili. Moderovala Eva Lacová.

Uverejnil používateľ Rádio Rebeca Utorok 30. október 2018

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Stanislav Thomka, „Kultúrne o kultúre“. Stanislav Thomka ma víziu ako oživiť kultúru v meste

„Kultúrne o kultúre“. Stanislav Thomka ma víziu ako oživiť kultúru v meste

Stanislav Thomka hovorí, že svoj pozitívny vzťah ku kultúre si budoval už od detstva, preto …