sobota - 22. júna, 2024
, Coldplay vydajú v novembri album Everyday Life, vypočujte si prvé ukážky!

Coldplay vydajú v novembri album Everyday Life, vypočujte si prvé ukážky!

Skupina COLDPLAY zverejnila informácie o novom albume Everyday Life , ktorý vyjde 22.11.2019 a už teraz si môžete vypočuť dve ukážky. Coldplay ponúkajú piesne Orphans a Arabesque.

Pred niekoľkými dňami sa na najrôznejších miestach sveta objavila vintage fotografia s dátumom. Všetko malo budiť dojem, že ide o obrázok zo začiatku dvadsiateho storočia. Pozornejším však neuniklo, že na fotke sú členovia skupiny Coldplay štylizovaní ako súčasť hudobného telesa. Originálna fotografia, do ktorej bola štvorica vsadená, pochádza z rodinného archívu gitaristu Jonnyho Bucklanda a bola zriadená v roku 1919. Fotografiu vo forme plagátu bolo možné vidieť na najdivnejších miestach miest, návštevníci starožitností ju nachádzali medzi dobovými obrázkami. Ďalším dielom skladačky bol inzerát v novinách, prostredníctvom ktorého Coldplay odtajnili názov albumu a zoznam skladieb. Podobné inzeráty by sa mohli objaviť aj u nás.

Ôsmy album Coldplay vychádza 22.11.2019 a ako naznačujú zverejnené nahrávky, bude veľmi pestrý. Obe piesne produkoval The Dream Team,  v Arabesque hosťuje belgický spevák Stromae, v Orphans sa k štvorici pridal nigeriský hudobník Femi Kuti.

Zdroj: Renáta Tomášová, Warner Music

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

BuranoWski, BuranoWski prichádza s jednoduchým posolstvom – Ži

BuranoWski prichádza s jednoduchým posolstvom – Ži

Tomáš Buranovský a.k.a BuranoWski sa hlási s novou skladbou Ži. „ Často krát sa v …