sobota - 22. júna, 2024
, David Guetta ohromuje zoznamom hostí na novom albume. Kto všetko sa tam objaví?

David Guetta ohromuje zoznamom hostí na novom albume. Kto všetko sa tam objaví?

Producent David Guetta ohlásil vydanie siedmeho albumu, ktorý nazval jednoducho 7  a vychádza 14. septembra 2018. Veľkolepý je zoznam hostí.

Zdá sa, že Guetta vyrazil dych celej tanečnej scéne. V reakcii na jeho oznámenie sa hudobné médiá pretekajú v superlatívoch. Ohromujúce a bombastické, David Guetta to znovu dokázal. Zoznam je rozsiahly a obsahuje mená populárnych speváčok a spevákov aj hviezdnych producentov. Martin Garrix, Justin Bieber, Anne-Marie, Sia, Bebe Rexha, Charli XCX, J Balvin, Nicki Minaj, Lil Uzi Vert, Jess Glynne, French Montana, Jason Derulo, G-Eazy, Steve Aoki… Francúzsky DJ a producent na svojom albume dáva priestor aj menej populárnym ešte len budúcim hviezdam, či sú to producent Black Coffee, vokalistky Madison Beer a Stefflon Don alebo rapperka Saweetie.

Platňa 7 bude k dispozícii ako dvojalbum. Základnú časť obsahuje pätnásť skladieb, v ktorých Guetta a jeho hostia surfujú naprieč popovým a tanečným subžánrom, druhú časť tvoria hlavne inštrumentálna a klubová tvorba protagonistu. Okrem štandardnej verzie ponúkne hudobník aj limitovanú edíciu, ktorá bude bohatšia o štyri skladby.

Zdroj: Renáta Tomášová, Warner Music

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

BuranoWski, BuranoWski prichádza s jednoduchým posolstvom – Ži

BuranoWski prichádza s jednoduchým posolstvom – Ži

Tomáš Buranovský a.k.a BuranoWski sa hlási s novou skladbou Ži. „ Často krát sa v …