sobota - 22. júna, 2024
, Depeche Mode vydávajú Box set 14-tich štúdiových albumov a bonusového materiálu

Depeche Mode vydávajú Box set 14-tich štúdiových albumov a bonusového materiálu

Dopad hudby Depeche Mode na ich fanúšikov, ale aj na celú hudobnú scénu, je neopísateľný. Neustálym vývojom a posúvaní hraníc si Depeche Mode udržujú vierohodnosť s dlhoročnými fanúiškmi, zároveň priťahujú nových a neustále inšpirujú nespočetné množstvo hudobníkov. Tak, ako kapela pokračuje v hudobnom dedičstve, boxset MODE oslavuje túto históriu s očakávaním toho, čo ešte príde.

MODE je obsiahlá kolekcia hudobnej produkcie kapely k dnešnému dňu- obsahuje všetkých 14 štúdiových albumov plus ďalšií, doposiaľ nikdy nevydaný materiál /od albumu Spirit z roku 2017 k debutovému albumu Speak&Spell/. V súlade s estetický m prejavom Depeche Mode vychádza boxset ako číslovaná a limitovaná edícia, ktorá je vložená v elegantnej čiernej kocke, pričom každý disk je tiež uzavretý vo svojej vlastnej čiernej obálke.

Obaly originálnych albumov boli exkluzívne pre tento box prepracované do jednotných black and black dizajnov. Štyri ďalšie bonusové disky ponúkajú chronologickú kolekciu ne-albumových singlov, b-strán a bonus trackov. Doprovodom zvukových nosičov bude i 228 stránková kniha, pozlátená edícia, ktorá bude obsahovať všetky texty skladieb a je prvýkrát zostavená spoločne, zdôrazňujúc tak ich kolektívnu silu a dopad.

K obsahu a dizajnu boxsetu kapela dodáva: „Všetko, čo sme do tohto celočierneho boxsetu vložili, je modernou reflexiou toho, kto sme a odkiaľ sme prišli. Táto edícia nemôže byť viac Depeche Mode, než je.“  Box set Mode kapela vydá v novembri.

Obsah box setu Mode:
1. Speak & Spell
2. A Broken Frame
3. Construction Time Again
4. Some Great Reward
5. Black Celebration
6. Music For The Masses
7. Violator
8. Songs Of Faith And Devotion
9. Ultra
10. Exciter
11. Playing The Angel
12. Sounds Of The Universe
13. Delta Machine
14. Spirit
15. M (1981-1985)
16. O (1986-1990)
17. D (1993-2005)
18. E (2006-2017)

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

BuranoWski, BuranoWski prichádza s jednoduchým posolstvom – Ži

BuranoWski prichádza s jednoduchým posolstvom – Ži

Tomáš Buranovský a.k.a BuranoWski sa hlási s novou skladbou Ži. „ Často krát sa v …