utorok - 17. mája, 2022
Klikni a pomôž ľubovoľnou čiastkou
, Dostal sa Martin Harich do vážných problémov? Jeho spoveď nájdete v novom singli Serious trouble!

Dostal sa Martin Harich do vážných problémov? Jeho spoveď nájdete v novom singli Serious trouble!

Martin Harich prokračuje v anglickej hudobnej tvorbe a s novinkou Serious trouble nadväzuje na minuloročný úspešný singel Remember me. Nová skladba je najtanečnejšia z Martinovej doterajšej produkcie. Fanúšikovia sa môžu tešiť na letné rytmy a aj osobný príbeh. 

V skladbe sa zdôveruje s problémami, do ktorých sa človek môže dostať vo vzťahu. Atmosféru klipu podtrhuje architektúra poľských Katowic a panoráma Tatier – lokácií, kde sa video nakrúcalo. V príbehu sa zahral aj populárny slovenský herec Oliver Oswald.

Martin Harich sa stal za posledných osem rokov uznávaným hudobníkom domácej scény. Rodák z Liptova sa po štyroch slovenských albumoch pustil do vlastnej anglickej tvorby. Vlaňajší hit Remember me preniesol poslucháča na slnečnú Maltu. Novinka Serious Trouble prináša opäť letnú atmosféru a tiež silný príbeh.

Martin predstavuje singel paralelne aj v Nemecku: „Hral som túto skladbu v jednom nemeckom meste, kde si rád testujem piesne, ktoré práve tvorím. Prišiel sa so mnou porozprávať jeden pán a povedal mi, že by som mal skúsiť pieseˇvydať aj u nich v Nemecku. A tak skladba vychádza pod nemeckým labelom CAP-Sounds. Chystáme k nej i medzinárodné promo. Mám takéto náhody-nenáhody rád“

Obe anglické skladby sú predzvesťou minialbumu s názvom Blue, ktoré vyjde koncom roka. Martin sa okrem vlastnej tvorby venuje aj koncertovaniu doma i u českých susedov a vystupuje aj v zahraničí. K jeho duševnej hygiene patrí busking- hranie na ulici vo svetových metropolách. Stále častejšie v zahraničí koncertuje aj v  kluboch a na festivaloch.

Zdroj: Milana Bazanac Kadlčíková, MediaBase

 

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Pink Floyd, Hey Hey Rise up. Skupina Pink floyd výdava skladbu po 28 rokoch novú skladbu

Hey Hey Rise up. Skupina Pink floyd výdava skladbu po 28 rokoch novú skladbu

Legendárna rocková kapela Pink Floyd vydala po dlhých 28 rokoch novú pieseň. Skladbou Hey Hey …