streda - 27. októbra, 2021
, Dostal sa Martin Harich do vážných problémov? Jeho spoveď nájdete v novom singli Serious trouble!

Dostal sa Martin Harich do vážných problémov? Jeho spoveď nájdete v novom singli Serious trouble!

Martin Harich prokračuje v anglickej hudobnej tvorbe a s novinkou Serious trouble nadväzuje na minuloročný úspešný singel Remember me. Nová skladba je najtanečnejšia z Martinovej doterajšej produkcie. Fanúšikovia sa môžu tešiť na letné rytmy a aj osobný príbeh. 

V skladbe sa zdôveruje s problémami, do ktorých sa človek môže dostať vo vzťahu. Atmosféru klipu podtrhuje architektúra poľských Katowic a panoráma Tatier – lokácií, kde sa video nakrúcalo. V príbehu sa zahral aj populárny slovenský herec Oliver Oswald.

Martin Harich sa stal za posledných osem rokov uznávaným hudobníkom domácej scény. Rodák z Liptova sa po štyroch slovenských albumoch pustil do vlastnej anglickej tvorby. Vlaňajší hit Remember me preniesol poslucháča na slnečnú Maltu. Novinka Serious Trouble prináša opäť letnú atmosféru a tiež silný príbeh.

Martin predstavuje singel paralelne aj v Nemecku: „Hral som túto skladbu v jednom nemeckom meste, kde si rád testujem piesne, ktoré práve tvorím. Prišiel sa so mnou porozprávať jeden pán a povedal mi, že by som mal skúsiť pieseˇvydať aj u nich v Nemecku. A tak skladba vychádza pod nemeckým labelom CAP-Sounds. Chystáme k nej i medzinárodné promo. Mám takéto náhody-nenáhody rád“

Obe anglické skladby sú predzvesťou minialbumu s názvom Blue, ktoré vyjde koncom roka. Martin sa okrem vlastnej tvorby venuje aj koncertovaniu doma i u českých susedov a vystupuje aj v zahraničí. K jeho duševnej hygiene patrí busking- hranie na ulici vo svetových metropolách. Stále častejšie v zahraničí koncertuje aj v  kluboch a na festivaloch.

Zdroj: Milana Bazanac Kadlčíková, MediaBase

 

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, Skupina Nocadeň predstavuje nový čierno-biely videoklip k piesni Labyrint

Skupina Nocadeň predstavuje nový čierno-biely videoklip k piesni Labyrint

Slovenská kapela Nocadeň predstavuje v poradí siedmy singel s názvom Labyrint z ich úspešného albumu Auróra (2019). Bratia Rasťo a Robo Kopinovci k nemu natočili čierno-biely …