štvrtok - 18. júla, 2024
, Ellie Goulding posiela do rádií singel „Army“!

Ellie Goulding posiela do rádií singel „Army“!

Ellie Goulding úspešne pokračuje v propagácii svojho posledného albumu Delirium. Jej aktuálne turné, s ktorým koncom januára zavítala aj do neďalekej Prahy, zaznamenáva vypredané haly po celom svete, a rovnako výborne sa darí aj singlom z jej minuloročnej štúdiovej dosky.

Speváčku sme v poslednom čase mohli v rádiu  počuť najmä vďaka chytľavej tanečnej piesni Something In The Way You Move, v novinke Army však Ellie spomaľuje tempo…

Ellie Goulding svojou singlovou novinkou potvrdzuje, že balady sú práve tým, čo jej pristane najviac. Dojemná pieseň Army, ktorú fanúšikovia zbožňujú najmä kvôli emotívnemu refrénu, je pre speváčku navyše veľmi osobnou záležitosťou.

Napísala ju pre svoju najlepšiu kamarátku Hannah, ktorá jej hudobné kroky sprevádza už vyše 10 rokov a bola Ellie veľkou oporou aj pred jej úplne prvým vystúpením.

Pripravte sa teda na necelé 4 minúty krásnej krehkosti, ktorá v druhej polovici príjemným spôsobom graduje. Song Army je nepochybne ďalším hitom tejto vynikajúcej speváčky!

Video: Ellie Goulding – Army

Autor: Dominika Dirgasová / Universal Music s.r.o.
Foto: facebook.com/Ellie Goulding
Video: youtube.com

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Adam Ďurica, Adam Ďurica prichádza s novinkou DROBNOSTI a ohlasuje termíny výročných koncertov

Adam Ďurica prichádza s novinkou DROBNOSTI a ohlasuje termíny výročných koncertov

Adam Ďurica vydáva svoju novinku DROBNOSTI. Novinka je nielen predzvesťou pripravovaného nového albumu, vyhlásením výnimočných …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *