sobota - 25. marca, 2023
, Z „incestária“ prišli Everlong: Vždy budeme a budeme robiť hudbu

Z „incestária“ prišli Everlong: Vždy budeme a budeme robiť hudbu

Do Miklovice zavítala nitrianska pop rocková kapela Everlong resp. jej časť v zložení bratského dua Adama a Juraja. Skupina vznikla v roku 2008 a odvtedy stihla vydať dva albumy, koncertovať na viacerých festivaloch a za najväčší doterajší úspech považujú vystupovanie ako predkapela na open air turné Elánu.

Zostava tejto hudobnej formácie sa počas jej existencie menila, jadrom však zostali práve Adam a Juraj. Medzičasom si zamiloval bicie ich sused Adam, ktorý ako úsmevne opisovali jeho kolegovia, skúšal aj na stavbe, na cudzích bicích a po krátkom čase už nahral s chalanmi prvý album.

V Miklovici bolo aj tentokrát naozaj veselo. Dozviete sa kto je v kapele „bezmozeg“… kde na mape leží „incestárium“ … a hostia sa nevyhli aj bežným bratským doťahovačkám a ako sami povedali, šupli si „ješitalgin“ či dokonca „debílium forte“. A to naozaj slušne zašlapalo. Viac o kapele Everlong aj o súkromí jej členov sa dozviete z rozhovoru tu:

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Erika Jurinová, Erika Jurinová: „Naše nemocnice môžu byť v hospodárení príkladom aj pre tie ostatné na Slovensku“

Erika Jurinová: „Naše nemocnice môžu byť v hospodárení príkladom aj pre tie ostatné na Slovensku“

Vedeli ste, že Žilinský Samosprávny Kraj je spomedzi ostatných krajov najväčším prevádzkovateľom regionálnych nemocníc? Ako …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *