štvrtok - 25. apríla, 2024
, Fortuna liga: MŠK Žilina zdolal v 15. kole Trenčín
Ilustračné foto

Fortuna liga: MŠK Žilina zdolal v 15. kole Trenčín

V 15. kole futbalovej Fortuna ligy (FL) hráči MŠK Žilina zdolali AS Trenčín 2:0.

Hostia sa dostali do vedenia hneď z prvej vážnejšej príležitosti v 14. minúte, keď Škvarka v pokutovom území zužitkoval center Mihalíka. Po vyše polhodine hry viedli Žilinčania už o dva góly, náskok zvýšil Boženík, ktorý po centri autora otváracieho zásahu hlavou prekonal trenčianskeho brankára Hrdličku.

Trenčania si vyložené šance vypracovali až po zmene strán, žilinský brankár Holec si v 56. minúte poradil so strelou Corryna, o šesť minút neskôr Mance minul hlavou po centri Skovajsu. Domácim sa nepodarilo skórovať ani v zostávajúcom čase a utrpeli šiestu fortunaligovú prehru za sebou.