piatok - 21. júna, 2024
, Harmónia vo vašom interiéri? Aj to sa dá dosiahnuť veľmi jednoducho

Harmónia vo vašom interiéri? Aj to sa dá dosiahnuť veľmi jednoducho

Ak plánujete prestavbu rodinného domu alebo rekonštrukciu bytu, mali by ste si byť vedomí toho, že je to jedno z najdôležitejších rozhodnutí vo vašom živote. Väčšinou sa jedná o situáciu, ktorá sa nebude opakovať, preto je nutné to zvážiť naozaj dôsledne.

Samozrejme, že k tomu všetkému budete potrebovať aj určité peniaze, no verte, že obrovské množstvo financií vám spokojnosť jednotlivých členov jednoznačne nezaručí. Oveľa viac budete potrebovať dostatok voľného času. Pokiaľ použijete vhodné doplnky a zmeníte niektoré maličkosti a kúpite si pekné obrazy, budete môcť vaše bývanie a miesto, kde trávite najviac času nazývať skutočným domovom.

Navrhnite si vlastný nábytok

Urobiť to môžete niekoľkými spôsobmi. Na internete je naozaj veľa dostupných aplikácií a možno to zvládnete aj z vášho mobilu. S takýmto návrhom potom stačí prísť k samotnému výrobcovi, ktorý vám nábytok na mieru určite bez najmenších problémov vyrobí. Alebo to urobte inak.

Kombinujte rozumne

Využite priestor svojho bytu. Kúpte si napríklad rohovú knižnicu. Poskladajte si svoj domov z malých skríň, ktoré môžete nájsť aj starožitníctve. Kúpte si nový stôl alebo si renovujte starší nočný stolík. Možností je naozaj niekoľko a v dnešnej dobe sa „vintage“ štýl naozaj cení. Všetko nezabudnite vhodne zladiť s modernými roletami, ktoré ste si len nedávno do svojho domu nainštalovali, príliš veľa kombinácií v jednom priestore nie je naozaj rozumná cesta.

Nezabudnite na všetky dôležité detaily

Ak ste si zariadili interiér k vašej spokojnosti, nemali by ste zabudnúť ani na vonkajší vzhľad vášho domu. Veľmi dobre vieme, že na moderných fasádach sa dosť nepekne vynímajú hniezda vtákov, ktoré si chceli svoj príbytok spojiť s tým vaším. Celkom humánnym riešením sú zábrany proti holubom a iným druhom vtáctva. Nepoškodia váš domov a naopak vám uľahčia život, pretože nebudete musieť čistiť trus z omietky.

 

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

aditíva do nafty, Wellness motorového vozidla, na ktorý by ste mali pravidelne myslieť

Wellness motorového vozidla, na ktorý by ste mali pravidelne myslieť

Každý majiteľ motorového vozidla by mal mať na pamäti, že starostlivosť o motor nie je …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *