pondelok - 27. mája, 2024
Harry Styles, Harry Styles: Zrodenie modernej hviezdy. Výnimočný príbeh o umelcovi, ktorý mení nielen hudobný svet

Harry Styles: Zrodenie modernej hviezdy. Výnimočný príbeh o umelcovi, ktorý mení nielen hudobný svet

Každé obdobie má svoje ikony, tou súčasnou je hudobník, herec a model Harry Styles. Vyšla jedinečná publikácia o spevákovi a hercovi, ktorý plní titulky časopisov, Harrym Stylesovi, od autora Malcoma Crofta.

Každé obdobie má svoje ikony a kým v osemdesiatych rokoch šokovala svet Madonna, neskôr ju vystriedala Lady Gaga, tak súčasnou módnou a hudobnou ikonou je práve Harry Styles.  Na obálke časopisu Vogue pózoval ako prvý muž v histórii v ženských šatách, čím vyvolal silné reakcie. Styles začínal v roku 2010 v britskej verzii súťaže X – Faktor, neskôr sa stal súčasťou úspešnej chlapčenskej skupiny One Direction a v roku 2017 sa vydal na sólovú kariéru so svojím debutovým albumom. Ukázal, že nie je len výnimočne talentovaný hudobník, ale aj autor skladieb. Patrí medzi svetové celebrity, ktoré dostávajú pozvánky na najprestížnejšie hudobné a módne podujatia, je nositeľom viacerých britských aj amerických hudobných cien.

O čom je kniha?

Keď sa HARRY STYLES prvý raz zúčastnil konkurzu do súťaže X Factor v roku 2010, sníval len o tom, ako sa stane speváckou hviezdou. Odvtedy prerazil na popové hudobné priečky s One Direction, venoval sa sólovej hudobnej aj hereckej kariére. Nakoniec Harry získal medzinárodné uznanie a srdcia fanúšikov na celom svete.

Táto kniha priblíži fenomén jedinečného muža a detailne preskúma jeho život a kariéru. Od začiatkov drzého a neznámeho tínedžera na televíznej obrazovke až po sebavedomého a všestranne talentovaného umelca, ktorý sa stal idolom dvadsiateho prvého storočia. Tento príbeh je o oceňovanom hudobníkovi, držiteľovi ceny Grammy, uznávanom hercovi a o módnej ikone, ktorá udáva súčasné trendy. Harry neprestáva prekračovať hranice – na obálku VOGUE si oblečie dámske šaty, aktívne prispieva na charitu či LGBTQ+ komunitu – a aj tak si dokáže udržať čaro osobnosti či pozitívny prístup k životu podľa motta Správaj sa k ľuďom láskavo (TPWK = Treat People With Kindness).

V knihe sa nachádza bohatý obrazový materiál, ktorý čitateľom umožní nahliadnuť do zákulisia pozoruhodného života HARRYHO STYLESA.

Z anglického originálu The Life and Music of Harry Styles preložila Lucia Nižníková.

Viac sa o knihe sa dozviete TU.

Harry Styles, Harry Styles: Zrodenie modernej hviezdy. Výnimočný príbeh o umelcovi, ktorý mení nielen hudobný svet

Zdroj: TS, Lucia Čarná

 

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

RAKOVICKY, RAKOVICKY vás v novinke  “Kým si so mnou” zavedie na letný roadtrip Malorkou

RAKOVICKY vás v novinke  “Kým si so mnou” zavedie na letný roadtrip Malorkou

Po úspešných singloch Ghost Town a Don´t Stop Me sa RAKOVICKY odvážne púšťa do slovenčiny. …