nedeľa - 14. júla, 2024
, HBK Kometa Vrútky sa opäť predstaví na domácej pôde, zajtra privíta Svidník

HBK Kometa Vrútky sa opäť predstaví na domácej pôde, zajtra privíta Svidník

Srdečne Vás pozývame na zápas 21. kola Slovenskej hokejbalovej extraligy, v ktorom sa HBK Kometa Vrútky predstaví v sobotu (19. marca) o 13.00 hod. v domácom zápase proti Svidníku.

Kometa v ostatnom víkende splnila úlohu favorita a jednoznačne zvíťazila v oboch stretnutiach. V tom prvom porazila poslednú Diakovú 6:2, no a v nedeľu si poradila s nevyspytateľnou Považskou Bystricou, ktorej nedala žiadnu šancu a vyhrala 7:1. Obe výhry boli pre domácich tým správnym impulzom v boji o čo najlepšiu priečku po základnej časti, nakoľko táto časť súťaže nám aktuálne vrcholí. Šesť povinných bodov znamenajú, že hráči Komety sú aktuálne na štvrtej priečke, no na tretieho strácajú už len jeden bod. Do konca základnej časti ostáva odohrať už len dve stretnutia, Kometa zajtra privíta Svidník a o týždeň sa predstaví na horúcej pôde Kežmarku.

Komeťáci to doma na Svidník vedia, súper sa aktuálne borí s nie príliš oslnivou formou a momentálne dokonca klesol až na desiatu priečku, s čím určite východniari nie sú spokojní. Pokúsia sa urobiť maximum pre návrat na priečky zaručujúce play-off, a preto sa diváci budú mať rozhodne v sobotu na čo pozerať. Očakávame tvrdý súboj o každú loptičku, no veríme, že po prelomení odporu hostí si Kometa pripíše na svoje konto ďalšie dôležité tri body, čím len znásobí tlak na svojich súperov. Dá sa predpokladať, že o všetkom rozhodne posledné kolo základnej časti, a preto držme spoločne hráčom Komety palce, aby vstúpili do boja o majstra Slovenskej republiky v hokejbale s čo najlepšou pozíciou.

Autor: Tomáš Hlatký
Foto: facebook.com/Kometa Vrútky fans

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, Zaujíma vás ľudová kultúra? Pozrite si prehliadku folklórnych kolektívov

Zaujíma vás ľudová kultúra? Pozrite si prehliadku folklórnych kolektívov

Turčianske kultúrne stredisko v Martine v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja organizuje 23. septembra 2017 krajskú postupovú …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *