streda - 27. septembra, 2023
, HBK Kometa Vrútky už túto sobotu nastúpi v derby zápase proti Martinu

HBK Kometa Vrútky už túto sobotu nastúpi v derby zápase proti Martinu

Srdečne Vás pozývame na zápas 7. kola, ktorý sa uskutoční dňa 10. októbra o 13.00 hod. na hokejbalovom štadióne vo Vrútkach.

Po minulotýždňovom šesť bodovom víkende a víťazstvách v oboch zápasoch so súpermi z Bratislavy nastúpia tentokrát hokejbalisti z hokejbalového klubu (HBK) Kometa Vrútky proti svojmu odvekému rivalovi, mužstvu z Martina. Toto klasické derby mužstiev z Turca nemá favorita, domáci sa nachádzajú v tabuľke momentálne vyššie, minulý víkend zvíťazili nad LG Bratislava v pomere 3:1 a v druhom stretnutí vsietili až deväť gólov, keď Jokerit Petržalka pokorili v pomere 9:5. Svoju pozíciu budú chcieť potvrdiť aj v tomto stretnutí a potvrdiť tak úspešnú sériu na domácom ihrisku.

V oboch táboroch vládne odhodlanosť a chuť zvíťaziť. Diváci si určite prídu na svoje, pretože býva pravidlom, že tieto súboje sa vyznačujú výraznou bojovnosťou a častokrát nie je núdza o napínavé momenty. Pre divákov je pripravené občerstvenie, a taktiež opäť aj tipovacia súťaž prostredníctvom oficiálnej facebookovskej stránky Vrútok. Pre tých, ktorým sa nepodarí zápas vidieť naživo je pripravená novinka v podobe možnosti sledovať tento duel exkluzívne aj na Huste.tv.

Autor: Tomáš Hlatký
Foto: Facebook/Kometa Vrútky fans, oficiálny plagát

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, Zaujíma vás ľudová kultúra? Pozrite si prehliadku folklórnych kolektívov

Zaujíma vás ľudová kultúra? Pozrite si prehliadku folklórnych kolektívov

Turčianske kultúrne stredisko v Martine v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja organizuje 23. septembra 2017 krajskú postupovú …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *