pondelok - 22. júla, 2024
, Ich kráse a elegancii podľahne každá z nás
foto: nokkaew / Shutterstock.com

Ich kráse a elegancii podľahne každá z nás

Tak ako k mužom neodmysliteľne patrí oblek, k ženám zasa kabelka. Viete si predstaviť ženu bez kabelky? Nemožné! Veď v nej nosíme takmer celý svoj život. Pre mužov veľakrát nepochopiteľné, pre ženy nepredstaviteľné byť bez nej. Použijeme radšej plurál, pretože ich máme hneď niekoľko. Na každú príležitosť jednu, na každý deň možno aj viac. 

Milujeme ich všetky

Ženské skrine by vedeli rozprávať zaujímavé príbehy o tom, koľko rôznych kabeliek ukrývajú. My ženy si totiž vždy nájdeme dôvod, prečo potrebujeme ďalšiu kabelku. Či už väčšiu, menšiu, alebo večernú do spoločnosti, každá si u nás nájde svoje čestné miesto.

Jedným z dôvodov, prečo ženy milujú večierky, divadelné predstavenia alebo fašiangové plesy je aj ten, že sa môžu predviesť v spoločnosti so svojou večernou kabelkou. Kabelky do ruky sú totiž malé, elegantné a majú dôležitú úlohu: sú krásnym doplnkom k nášmu outfitu. A bez nich sa rozhodne do spoločnosti nechodí!

Súčasná móda prináša benevolenciu aj v nosení kabeliek do ruky. Pokojne ich môžeme nosiť na firemné večierky alebo na kávu s priateľkami.

Aj pre ne máme slabosť

Sme povestné mnohými vecami, nielen slabosťou pre dámske kabelky. Ďalším módnym doplnkom, na ktorého výbere si dáme vždy záležať, je dámska peňaženka. Hoci ju tak často nevidno ako kabelku či tašku, ale sme spokojné, ak nájdeme tú správnu pre seba.

Raz darmo, aj dámske peňaženky tvoria neodmysliteľnú súčasť našej ženskej prirodzenosti, a preto si ich výber a kúpu starostlivo zvážime. Niektoré z nás preferujú peňaženky menších veľkostí, iné zasa majú rady peňaženky väčšie, farebnejšie a s priestorom aj na doklady. Isté je však to, že žiadna moderná žena nemá tento praktický módny doplnok iba jeden.

Milé dámy, máte spočítané všetky vaše peňaženky? Alebo ich už radšej ani nepočítate?

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

aditíva do nafty, Wellness motorového vozidla, na ktorý by ste mali pravidelne myslieť

Wellness motorového vozidla, na ktorý by ste mali pravidelne myslieť

Každý majiteľ motorového vozidla by mal mať na pamäti, že starostlivosť o motor nie je …