štvrtok - 13. júna, 2024
, Ideálne dary pre moderných mužov

Ideálne dary pre moderných mužov

Priamym potešením a dôvodom radosti u blízkych a priateľov nemusia byť vždy len narodeniny a oslava menín. Príležitostí na prejavenie náklonnosti a úprimných citov nie je nikdy dosť. Vybrať si môžete aj bežný deň, kedy chcete druhému povedať, že vám na ňom záleží a život v jeho blízkosti je pre vás tým najdôležitejším v živote. Ak ste sa rozhodli urobiť niečo podobné aj vy, alebo jednoducho potrebujete vhodný darček, možno vám naše inšpirácie na túto sezónu pomôžu.

Čo sa vám páči, nemusí byt vhodné pre druhých

Nezabudnite, že váš vkus je ojedinelý. Vybrať ale dar pre muža je často náročnejšie, pretože táto časť ľudstva  vo väčšine prípadov módnym trendom moc nepodlieha. Niekedy je teda najlepšia klasika. Ale predsa, aj muži majú svoje chute a často dosť špecifické.

Elektronika

Je možno trochu pre bežný dar cenovo náročnejšia, ale muži sa z týchto vecičiek vedia tešiť ako malé dieťa z každej jednej novej hračka. V súčasnosti máte výhodu v tom, že si môžete vybrať z naozaj širokej ponuky. Dobrým nápadom sú možno hodinky, ktoré merajú okrem času aj tep, počet krokov, a počítajú spálené kalórie, či zaznamenávajú fyzickú aktivitu.

Vybrať si pre nich darček môžete aj vo veľkej ponuke cenovo dostupných mobilov. Toto dokonalé zariadenie sa zo dňa na deň mení a posúva svoje užívateľské funkcie stále ďalej a ďalej. A aj tu si nakoniec môžete vybrať za výhodnú cenu, pretože mnohé z nich sú naozaj prekvapivo lacné.

Obuv

Ak sa viac orientuje prípadný darca na módu, s oblečením by sme to asi veľmi neriskovali, no u obuvi to môže byť krok správnym smerom. Dobrým nápadom sú štýlové pánske tenisky.

Tento kúsok odevu je univerzálnym riešením, pretože sa dá využiť a nosiť pri akejkoľvek príležitosti. Moderní muži si ich neváhajú obuť aj k obleku.

Tenisky sú pohodlné, elegantné aj športové. Príjemne sa v nich kráča a nie sú pre nohy ťažké a neforemné. Musíte ale poznať veľkosť, ktorá sa však dá kedykoľvek pohodlne vymeniť.

Zážitok

Kvalitným vínom alebo drahou fľašou značkového alkoholu určite nič nepokazíte. Páni milujú zbierky, série a kolekcie – CD, knihy alebo iné doplnky, sú preto naozaj ideálne. Osobný zážitok spojený s adrenalínom je dobrá voľba tiež. Páni adrenalín v krvi milujú, a ak im venujete darčekovú poukážku vo forme vstupenky na AC Miláno, tandemový zoskok alebo let balónom, určite sa potešia.

Prestaňte sa zaťažovať dlhým výberom „lapačov prachu“ v darčekových predajniach a darujte to, čo má pre človeka  skutočnú hodnotu a význam. Niekoľko dobrých tipov sme vám na to dali.

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

aditíva do nafty, Wellness motorového vozidla, na ktorý by ste mali pravidelne myslieť

Wellness motorového vozidla, na ktorý by ste mali pravidelne myslieť

Každý majiteľ motorového vozidla by mal mať na pamäti, že starostlivosť o motor nie je …