utorok - 16. apríla, 2024
, Invalidný vozík vs. rebrík. Kto je ľahšou obeťou?
Foto: Twitter

Invalidný vozík vs. rebrík. Kto je ľahšou obeťou?

Pozor na to, komu blokujete chodník. Môže vám to totiž vrátiť aj s úrokmi! V jednom peruánskom meste si maliar -dekoratér rozložil na chodníku rebrík, aby vymaľoval fasádu budovy.  Maliar si pokojne vykonával svoju prácu, až kým sa k nemu nepriblížil nevinne vyzerajúci dôchodca na invalidnom vozíku. Keď zistil, že rebrík mu blokuje cestu, vrhol sa naň a silno ním zatriasol, až kým 46-ročný maliar nespadol z 9 metrovej výšky na chodník.

Podľa priloženého videa možno vidieť, že  dôchodca vyzeral byť poriadne rozčúlený.  Podľa miestnych, vie byť v podobných prípadoch tento pán pravidelne rozzúrený a vulgárny…

Rozumieme, na jeho mieste by bol znepkojený možno každý, no vyriešiť sa to dá aj inak, ako zhadzovaním ľudí z rebríkov. Na videu možno vidieť, ako tento starší pán ešte máva rukami vo vzduchu a dôrazne naznačuje, že on je v skutočnosti ten v práve. Maliarovi sa nesnažil po páde ani pomôcť a nejavil záujem o jeho stav.

Dekoratér  našťastie vyviazol bez vážnejších zranení, no podľa okoloidúcich, obetí tohto incidentu mohlo byť viac.. Ak by rebrík totiž padol na opačnú stranu, mohol zraniť dievča, ktoré bolo nablízku. Takže, aj takto niektorí ľudia riešia problémy a možno aj svoje frustrácie. Je samozrejmosťou, že treba brať ohľad na starších či invalidných spoluobčanov. Okrem toho však treba byť ostražitým, pretože ako tento prípad ukázal, v súboji : invalidný vozík versus rebrík, sa jednoznačne stáva ľahšou obeťou ten, ktorý je 9  metrov nad zemou.

Zdroj: mirror.co.uk, foto: Twitter

Podobné príbehy si môžete vypočuť aj v našej rubrike Svet bizár

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

záhradné ploty, Najnovšie trendy pri stavbe oplotenia

Najnovšie trendy pri stavbe oplotenia

Stavba oplotenia sa neustále vyvíja a prichádza s novými trendmi a inováciami. S narastajúcim dôrazom …