štvrtok - 20. júna, 2024
, Jediný koncert Purpendicular na Slovensku bude Martine

Jediný koncert Purpendicular na Slovensku bude Martine

Spomínate si? V sobotu 4. júla 2015 bolo Barmuseum doslova nabité fanúšikmi kapely Purpendicular a teda aj fanúšikmi Deep Purple. Pre všetkých milovníkov oboch kapiel máme skvelú správu – Purpendicular, špičkový tribute band Deep Purple, bude znovu koncertovať v Barmuseu už v piatok 22. apríla.

Kapela bola založená 20. októbra 2007 írskym frontmanom kapely Robbym Thomasom Walshom. V roku 2010 dostala kapela pozvanie do Ruska, aby vystupovala s legendárnym spevákom kapely Rainbow (Joe Lynn Turner), s Deep Purple a Yngwiem Malmsteenom. Úspech sa dostavil rýchlo a pozvánky na koncerty sa len tak hrnuli. Na turné vo Švajčiarsku a Nemecku hrali ako prekvapenie basgitaristu Rogera Glovera. Významnou udalosťou bolo aj pozvanie do švajčiarskeho Montreuxu, ktorý je spojený s históriou Deep Purple.

Purpendicular má za sebou množstvo úspechov a v roku 2016 naplánované koncertné šnúry po celej Európe. Môžete sa tešiť na tie najväčšie hity od Deep Purple, ale aj na piesne z debutového albumu tHis is the tHing #1. Vy máte jedinečnú šancu vychutnať si ich koncert, pretože v rámci Slovenska zahrajú iba v Martine v Barmuseu. Tak si nezabudnite pripraviť všetky čierne rockové a vybíjané veci na udalosť sezóny.

Viac informácií na purpendicular.eu a barmusuem.eu.

Foto: barmuseum.eu

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, Zaujíma vás ľudová kultúra? Pozrite si prehliadku folklórnych kolektívov

Zaujíma vás ľudová kultúra? Pozrite si prehliadku folklórnych kolektívov

Turčianske kultúrne stredisko v Martine v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja organizuje 23. septembra 2017 krajskú postupovú …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *