štvrtok - 18. júla, 2024
pánske košele, Jediný kúsok pánskeho oblečenia dokáže premeniť každého muža na príťažlivého elegána
Ilustračné foto: G-Stock Studio / Shutterstock.com

Jediný kúsok pánskeho oblečenia dokáže premeniť každého muža na príťažlivého elegána

Každá žena chce vyzerať čo najlepšie a urobí pre to veľakrát možné i nemožné. Ale rovnako túžime aj po tom, aby náš manžel, partner či priateľ bol pre nás príťažlivý, zaujímavý, neodolateľný a sexy. A jedným zo spôsobov ako to dosiahnuť, je aj výber správneho oblečenia pre muža.

Je veľa štýlových kúskov, ktoré neustále prináša súčasná pánska móda, jedným z nich je aj pánska košeľa. Ak muž vsadí na tú správnu, určite nebude ľutovať bez ohľadu na to, či ide o mladého chlapa, alebo pána staršieho veku.

Ako byť fit v košeli slim fit

Kto z nás by netúžil po dokonalej, atletickej či vyšportovanej a súmernej postave? Pravdepodobne každá žena i muž. Veď už vo veku dospievania si chlapci i dievčatá dávajú záležať na tom, aby boli príťažlivými pre opačné pohlavie svojím zovňajškom, najmä dobrou postavou.

Niekto je dokonalými krivkami obdarený od narodenia, iný si ich možno musí tvrdo vydrieť, aby dosiahol žiadaný efekt, ale podstatou je, že v takýchto prípadoch máme o niečo viac možností aj pri výbere istých druhov oblečenia, napríklad pánskej košele v prípade mužov. Muž, ktorému jeho postava dovoľuje siahnuť po košeli úzkeho strihu, môže nechať vyniknúť svoje krivky. Slim fit košele sa dokonale prispôsobia telu a v tej správnej kombinácii farby a vzoru rozhodne zažiari každý muž.

Pánska elegancia na každú príležitosť

Či už máte doma partnera, ktorý si len občas oblečie košeľu, pretože to daná udalosť vyžaduje, alebo váš priateľ/manžel nosí košeľu každý deň do práce, dôležité je, aby mu dodala eleganciu a ten správny šmrnc.

Výrobcovia pánskych košieľ sa doslova predbiehajú v ponukách tohto módneho kúsku oblečenia a prinášajú na trh stále nové a nové trendy. Azda najobľúbenejšími medzi mužmi, ktorí nedajú na košele dopustiť, sú štýlové pánske košele s dlhým rukávom, ktoré oživia každého muža a dodajú mu tú pravú „iskru“. V tej správnej košeli sa už nemusíte obávať fádnosti, naopak, či si to želáte, alebo nie, určite zaujmete svoje okolie.

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

aditíva do nafty, Wellness motorového vozidla, na ktorý by ste mali pravidelne myslieť

Wellness motorového vozidla, na ktorý by ste mali pravidelne myslieť

Každý majiteľ motorového vozidla by mal mať na pamäti, že starostlivosť o motor nie je …