streda - 19. júna, 2024
Gesto pre mesto, Stačí len pár klikov! Zahlasujte za dobrú vec

Stačí len pár klikov! Zahlasujte za dobrú vec

Raiffeisen banka už 6. rok po sebe prichádza s dotačným programom Gesto pre mesto. Prostredníctvom hlasovacieho systému majú ľudia možnosť rozhodnúť, ktorý projekt na zlepšenie ich okolia si zaslúži finančnú podporu. Len pár klikmi môžete dopomôcť projektu z vášho kraja k novým moderným učebným pomôckam, krajším školským priestorom, či k zaujímavým vzdelávacím aktivitám, na ktoré im program prispeje sumou 2 000€.

Do pozornosti dávame projekt z nášho regiónu

Detský interaktívny náučný chodník, Martin: Bagarova chata -Náučný chodník bude zriadený na získavanie a prehlbovanie poznatkov z prírodných vied a je určený predovšetkým deťom, ale nové a poučné informácie v ňom iste nájdu -násťroční aj samotní rodičia. Interaktívny detský náučný chodník môžu využívať základné a materské školy ako triedu v prírode, ale tiež rodičia s deťmi. Jeho cieľom je vytvoriť u detí pozitívny vzťah k prírode, spoznať ju a následne chrániť. Všetky jeho prvky obsahujú horniny, rastliny a zvieratá nachádzajúce sa v okolitej prírode, ktoré môžu návštevníci stretnúť a objavovať na rodinných vychádzkach a túrach v našom regióne.

Projekt od prvého miesta delí len niekoľko desiatok hlasov! Hlasovať môžete do 31. decembra na tomto odkaze:  https://www.gestopremesto.sk/hlasovanie/zilinsky-kraj/10573

Gesto pre mesto, Stačí len pár klikov! Zahlasujte za dobrú vec

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Detská nedeľa, Detská nedeľa v Múzeu slovenskej dediny bude dňom plný hier a zábavy!

Detská nedeľa v Múzeu slovenskej dediny bude dňom plný hier a zábavy!

Deň plný hier a zábavy – aj taká bude Detská nedeľa 2. júna 2024 v …