sobota - 20. júla, 2024
praktické darčeky, Lámete si hlavu nad dačerkom pod stromček? Tu je zopár tipov.
Skúste tieto Vianoce prežiť bez stresu, spokojne a šťastne a užite si prítomný okamih so svojimi blízkymi. Pripravili sme pre vás 4 tipy na vianočné darčeky. Poďte sa s nami inšpirovať.

Lámete si hlavu nad dačerkom pod stromček? Tu je zopár tipov.

Chcete tento rok kupovať len originálne a praktické darčeky? Výborne! Máme pre vás 4 tipy na dary, ktoré by si pod stromčekom našiel rád každý.

Rozvíjajte kreativitu

Skvelým darom pre mužov aj ženy sú sady, pomôcky a veci na rozvoj kreativity.

Pre domácich kutilov to môže byť napríklad kufrík na náradie či poriadna vŕtačka. Alebo sa vám viac pozdáva kurz na prácu a obrábanie dreva, zváranie a prácu s kožou?

Žene by sa mohla páčiť sada na DIY výrobu vianočného venca alebo iných dekorácií, šperkov. Na trhu dokonca nájdete aj kit na šitie spodného prádla. Skvelým nápadom môže byť aj kurz keramiky či maľovania.

Vôňa ako súčasť vášho zovňajšku

Vône a parfémy pre mužov aj ženy sú vždy skvelým a univerzálnym darčekom, hlavne, ak poznáte, čo má daný človek rád. Ako vybrať pánsky parfém, ale aj parfém pre ženy, online?

  1. Spomeňte si na obľúbené značky parfémov, ktoré má obdarovaný rád.
  2. Zúžte výber a zvoľte typ voňavky svieže, ovocné, kvetinové, drevité, orientálne a púdrové.
  3. Vyberte konkrétne prísady. Hlava parfémov je časť vône, ktorú cítete hneď po nasadení a väčšinou rýchlo vyprchá. Kľúčovou časťou je srdce vôní, ktoré je cítiť zväčša až tri hodiny, ide o hlavný charakter parfému. Práve tu by mala byť obľúbená ingrediencia. Základ parfému charakterizuje finálnu podobu. Najčastejšie ide o drevité zložky ako živica, pižmo, ambra, jazmín alebo santalové drevo.

Zážitok ako najlepší dar pre minimalistov

Vyberáte darček pre človeka, ktorý preferuje vo svojom živote minimalizmus? Darujte mu zážitok! Môžete mu kúpiť voucher na letenku, poukaz na relaxačný wellness pobyt. Prípadne vyberte kurz alebo zážitok, po ktorom daná osoba už dlho túži.

V zdravom tele zdravý duch

Športovcov a športovkyne potešte tým, čo najviac milujú. Darujte im rôzne športové pomôcky, ktoré sa pri konkrétnom športe využívajú. Skvelým nápadom je aj oblečenie na šport od lokálnych, menších výrobcov. Vyberte si niekoho na Slovensku, čím spojíte príjemne s užitočným.

Mnoho športovcov má svoj idol, ktorý napísal knihu, prípadne pripravil kurz, alebo má vlastnú aplikáciu. Kúpte či predplaťte niektorú z týchto vecí a darujte ju pod stromček milovanému.

Ktorý z tipov vás najviac zaujal?

 

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

aditíva do nafty, Wellness motorového vozidla, na ktorý by ste mali pravidelne myslieť

Wellness motorového vozidla, na ktorý by ste mali pravidelne myslieť

Každý majiteľ motorového vozidla by mal mať na pamäti, že starostlivosť o motor nie je …