štvrtok - 25. júla, 2024
, Jún je v meste Martin nabitý množstvom úžasných podujatí

Jún je v meste Martin nabitý množstvom úžasných podujatí

Aj v mesiaci jún si pre Vás mesto Martin pripravilo mnoho zaujímavých kultúrnych či spoločenských podujatí, ktoré určite stoja za to! 

Tradične, ako každý rok, sa v júni konajú v Martine Dni mesta. V piatok 3. júna a sobotu 4. júna sa môžete na Divadelnom námestí a areáli Evanjelickej spojenej školy Martin tešiť na bohatý program. Nesmie chýbať ani Slovesná jar a to vo štvrtok 9. júna na Mestskej scéne. Určite každému záleží na prostredí, v ktorom žije a pracuje, preto netreba zabúdať ani na jarnú očistu mesta. V sobotu 11. júna sa bude čistiť mestská časť Záturčie.

Ani druhá polovica mesiaca nebude ochudobnená o zaujímavé podujatia. Už v nedeľu 18. júna sa o 10.00 hod. na Divadelnom námestí uskutoční 18. ročník Martinského bicyklového dňa. Mesto Martin myslí aj na hudobné podujatia a tak sa už vo štvrtok 23. júna o 20.00 hod. na Divadelnom námestí uskutoční koncert amerického bluesmana Chrisa Bergsona. Záver mesiaca bude patriť otvoreniu Vital Parku a to konkrétne 24. júna v mestskej časti Priekopa. Ak máte chuť na film, Kino Mestská scéna si aj tento mesiac pripravilo rôzne filmy rôznych žánrov. Stačí si vybrať!

, Jún je v meste Martin nabitý množstvom úžasných podujatí

Foto: oficiálny plagát, martin.sk

 

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, Zaujíma vás ľudová kultúra? Pozrite si prehliadku folklórnych kolektívov

Zaujíma vás ľudová kultúra? Pozrite si prehliadku folklórnych kolektívov

Turčianske kultúrne stredisko v Martine v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja organizuje 23. septembra 2017 krajskú postupovú …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *