pondelok - 22. apríla, 2024
, Juraj Hnilica odštartoval v Martine svoje turné: Bol to najsilnejší zážitok v mojom živote!

Juraj Hnilica odštartoval v Martine svoje turné: Bol to najsilnejší zážitok v mojom živote!

Juraj Hnilica, alias Ďuri, má za sebou prvý koncert v rámci svojho turné. A zrejme naň nikdy nezabudne.

Vypredané Kino Moskva v Martine v ňom zanechalo silné zážitky. „Atmosféra bola brutálna, bolo to krásne. Nechápal som. Bol to najsilnejší koncert v mojom živote,“ prezradil Ďuri. Martin bol prvou zo šiestich Ďuriho zastávok. Okrem Martina sa predstaví fanúšikom vo Zvolene (28.12.), Košiciach (29.12.), Bratislave (30. 12.), navštívi tiež Brno (5.1. ) a na záver sa predstaví v Prahe (6.1).

Počas martinského koncertu Ďuri odohral skladby zo svojho debutového albumu Dovoľte mi predstaviť sa Vám, a tiež tri najnovšie pesničky. Tie by mali nájsť miesto na jeho novom albume. „Začiatkom roka, po skončení turné, sa chcem povenovať novým pesničkám a niečo prichystať. Možno na jeseň budúceho roka by mohol album uzrieť svetlo sveta, všetko záleží od toho ako sa mi bude dariť a koľko času budem mať.“

Tento rok bol pre Ďuriho úspešný. „Rok 2015 vnímam veľmi pozitívne. V hudobnej kariére sa mi otvorili cesty a to aj vďaka účasti v talentovej súťaži. Bol to pre mňa impulz, poďakovanie za to, čo robím. Podarilo sa mi osloviť širšie publikum ľudí, za čo som vďačný.“ Ďuri má pred sebou opäť aktívny rok. Celú jar strávi známy spevák na „čítačkách“ s Paľom „Hiraxom“ Baričákom a prípravami spomínaného nového albumu.

A aké predsavzatie si dáva Ďuri do nového roku? „Robiť to, čo robím doposiaľ a presne tak, ako doposiaľ. A možno aj trochu lepšie.“ My mu, samozrejme, držíme palce.

Autor: Eva Lacová
Foto: Stanislav Sobkuliak

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Na Bystričku, Križovatka I/65 s ulicou Na Bystričku bude bezpečnejšia

Križovatka I/65 s ulicou Na Bystričku bude bezpečnejšia

Na križovatke cesty I/65D v Martine pri obci Bystrička, začala výstavba nového technologického riešenia, ktoré …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *