štvrtok - 26. mája, 2022
Klikni a pomôž ľubovoľnou čiastkou
, Juraj Hnilica predsatvuje nový videoklip ku skladbe Krásne je snívať

Juraj Hnilica predsatvuje nový videoklip ku skladbe Krásne je snívať

Juraj Hnilica predstavil nový videoklip a vyrazil na slovenské halové turné s Tomášom Klusom, kde vystupuje ako hosť. Keď martinský pesničkár zažiaril so svojou autorskou tvorbou v televíznej súťaži, porotcovia ho prirovnávali k Tomášovi Klusovi.

Bolo teda len otázkou času, kedy sa títo pesničkári zoznámia a rozbehnú spoluprácu. Po niekoľkých rokoch sa to podarilo a Juraj v týchto dňoch vystupuje na slovenskom halovom turné českého slávika Tomáša Klusa ako hosť. V rámci turné Tomáš Klus 2019 SpOlu vystúpil Juraj už vo viacerých mestách ako Bratislava, Trenčín, Banská Bystrica, Žilina, Nitra…

„Som moc šťastný, že sa toto prepojenie uskutoční. Už dávno som od ľudí počúval, že by bolo skvelé nás zažiť spolu na jednom koncerte. Prirovnávali nás k sebe a ja som vtedy Tomáša ešte dobre nepoznal. Bolo to pre mňa až neopísateľné a kládol som si otázku, ako je možné, že sme si v niektorých veciach veľmi podobní, keď sa nepoznáme, ani neregistrujeme jeden druhého,“ prezradil Juraj o turné, ktoré sa už pomaly chýli ku koncu. Pred tým, než sa Juraj vybral na turné, stihol ešte vydať nový videoklip ku skladbe Krásne je snívať.

Zdroj: Robin Suchánek, manažér Juraja Hnilicu pre ČR

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Ed Sheeran a Lil Baby, Ed Sheeran a raper Lil Baby venujú na podporu Ukrajine spoločný videoklip

Ed Sheeran a raper Lil Baby venujú na podporu Ukrajine spoločný videoklip

Ed Sheeran zverejnil novú verziu skladby, ktorej originál nájdete na minuloročnej platni Equals. V singlovej …