štvrtok - 23. marca, 2023
, Koronavírus zaútočil aj na martinské základné školy
Foto: Ilustračné/Pixabay.com

Koronavírus zaútočil aj na martinské základné školy

Druhý stupeň Základnej školy s materskou školou Podhájska a prvý stupeň Základnej školy Alexandra Dubčeka je od 1. októbra 2020 v desaťdňovej karanténe. Mesto Martin o tom informuje na svojej stránke.

Základná škola s materskou školou Podhájska 10A, Martin oznamuje, že 30. septembra 2020 dostali hlásenie z Regionálneho úradu verejného zdravotníctva Martin o žiakovi druhého stupňa, ktorý bol pozitívne testovaný na COVID – 19. Z uvedeného dôvodu škola rešpektuje nariadenie a od 1.10.2020  sa 2. stupeň zatvára z dôvodu 10-dňovej karantény.
je od 1. októbra 2020 v desaťdňovej karanténe.

Základná škola Alexandra Dubčeka, Družstevná 11, Martin oznamuje, že 30. septembra 2020 dostali hlásenie z Regionálneho úradu verejného zdravotníctva Martin o žiačke prvého stupňa, ktorá bola pozitívne testovaná na COVID – 19. Z uvedeného dôvodu škola rešpektuje nariadenie a od 1.10.2020  sa 1. stupeň zatvára z dôvodu 10-dňovej karantény.

Zdroj: Mesto Martin

Autor: Stanislava Lucká

Redaktorka spravodajstva. Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte nás na: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Robo Opatovsky, Robo Opatovský: „Už aj ja mám svoju Lásku“

Robo Opatovský: „Už aj ja mám svoju Lásku“

Spevák a skladateľ Robo Opatovský zverejnil videoklip k svojej novej skladbe Láska. Tú nahral spolu s Romanom Mečiarom, …