štvrtok - 20. júna, 2024
, Kryštof predstavil verejnosti svoj nový klip

Kryštof predstavil verejnosti svoj nový klip

Populárna kapela Kryštof nahrala počas vypredaného halového turné k albumu Srdcebeat koncertný videoklip k piesni Tak pojď hledat břeh.

Zostrih zachytáva emotívne chvíle z ôsmich vystúpení v piatich mestách, ktoré navštívilo viac ako 90 tisíc fanúšikov. A zároveň avizuje tohtoročný nabitý koncertný program. Jarné klubové turné je už vypredané, rovnako ako séria letných festivalov Kryštof Kemp.

„Halové turné Srdcebeat byl náš dosavadní koncertní vrchol a v klipu se podařilo zachytit tu velkou radost a euforii, která se přelévala od diváků na pódium a zpět. Snad to bude fungovat i letos, protože nás čeká rok plný koncertování,“ povedal spevák Richard Krajčo. Videoklip k piesni Tak pojď hledat břeh natočil Leoš Brabec a jeho tým Primetime Video.

Kapela sa v rámci svojho klubového turné predstaví aj na Slovensku, konkrétne v mestách Nitra (8.4.), Žilina (12.4.), Bratislava (14. a 15.4.) a Trenčín (16.4.).

Opäť prenesieme do menších priestorov rad prvkov z halového turné, podobne ako tomu bolo v období Inzerátu. Fanúšikovia sa môžu tešiť na projekcie, nový dizajn scény aj niektoré špeciálne efekty. Nadrobno tiež zmeníme a doplníme playlist. A veľmi sa tešíme na Slovensko. Pre tamojších fanúšikov sme v posledných rokoch veľmi nehrali a teraz by sme im to radi vynahradili,“ teší sa Richard Krajčo.

Video: Kryštof – Tak pojď hledat břeh

Autor: Marek Kučera/Universal Music s.r.o.
Foto: facebook.com/Kryštof
Video: youtube.com

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

BuranoWski, BuranoWski prichádza s jednoduchým posolstvom – Ži

BuranoWski prichádza s jednoduchým posolstvom – Ži

Tomáš Buranovský a.k.a BuranoWski sa hlási s novou skladbou Ži. „ Často krát sa v …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *