sobota - 18. mája, 2024
, Kryštof sa vyfarbil…. Do čiernobiela v poetickom videoklipe

Kryštof sa vyfarbil…. Do čiernobiela v poetickom videoklipe

Jedna z najpopulárnejších českých kapiel Kryštof nakrútila v spolupráci s režisérkou Karin Babinskou poetický čiernobiely klip k ďalšiemu singlu Zůstaň tu se mnou (Za sny). Pieseň Richard Krajčo napísal na základe Karininho scenára k pripravovanému filmu Za sny, podľa ktorého v súčasnosti píše aj rovnomennú knihu. „V klipe som nechcela prezrádzať presný dej príbehu, nechala som sa teda len voľne inšpirovať emóciami, ktoré sú v ňom obsiahnuté,“ komentuje klip režisérka.

„Keďže prostredie vyzerá na Írsko alebo Škótsko, nakrúcalo sa neďaleko od Prahy,“ približuje prostredie Krajčo. Konkrétne sa jedná o vrcholok v Modřinke, ktorý objavil producent Martin Šebík. Druhá lokácia bolo vrakovisko v Beroune.

Zůstaň tu se mnou (Za sny) pochádza z aktuálnej v júni vydanej prevažne retrospektívnej dosky 25, na ktorej sa nachádzajú tie najväčšie hity ako LolitaRubikonAtentát alebo Cesta, doplnené o štyri novinky. Jednou z nich je práve Zůstaň tu se mnou (Za sny), ktorú s kapelou v New Yorku nakrúcal producent Yaron Fuchs, ktorý sa podieľal aj na predchádzajúcich albumoch Inzerát a Srdcebeat.

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Angelus Fest, Benefičný Angelus Fest predstavil nové miesto konania a kompletnú zostavu kapiel 4. ročníka

Benefičný Angelus Fest predstavil nové miesto konania a kompletnú zostavu kapiel 4. ročníka

Prvý jún nebude len sviatkom všetkých detí, ale aj fanúšikov metalu a rocku v Banskej …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *