sobota - 23. októbra, 2021
, Kryštof v lyric videu k singlu Nesmím zapomenout otvárajú svoje rodinné fotoalbumy

Kryštof v lyric videu k singlu Nesmím zapomenout otvárajú svoje rodinné fotoalbumy

Už štvrtým singlom pripomína skupina Kryštof svoj mega úspešný výberový album 25, ktorým pred dvoma rokmi oslávili štvrť storočie na scéne. Po úspešnom rádiovom hite Zůstaň tu se mnou (Za sny), ktorý sa u nás už vyše roka drží na popredných priečkach hranosti a ďalších piesňach z albumu, prichádzajú so skladbou Nesmím zapomenout, ktorá je adresovaná všetkým matkám.

„Je to pieseň pre všetky mamy na svete a o trochu viac pre tie naše, ktoré nás vždy podporovali, ale tiež dokázali podrobiť kritike, keď to bolo potrebné. A všetky ich zásadné rady sme vložili do tejto piesne, ktorá je zároveň obrovským ĎAKUJEM,“ líči spevák Richard Krajčo.

Singel, ktorý vznikal v nahrávacích štúdiách v New Yorku v produkcii Ondřeja Fiedlera, doprevádza originálne poňaté lyric video. V ňom nás členovia kapely nechávajú nahliadnuť do svojich rodinných fotoalbumov. Na dobových čiernobielych snímkach môžeme vidieť aj tváre tých, o ktorých sa v piesni spieva – teda matiek muzikantov. Album 25 v roku 2017 zhrnulo všetky zásadné hity formácie z Havířova. Okrem dvadsaťjeden do tej doby známych piesní prinieslo aj štyri vtedajšie novinky. Na rad konečne prichádza posledná z nich.

Zdroj: Ľuba Svatá, Universal Music

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, Skupina Nocadeň predstavuje nový čierno-biely videoklip k piesni Labyrint

Skupina Nocadeň predstavuje nový čierno-biely videoklip k piesni Labyrint

Slovenská kapela Nocadeň predstavuje v poradí siedmy singel s názvom Labyrint z ich úspešného albumu Auróra (2019). Bratia Rasťo a Robo Kopinovci k nemu natočili čierno-biely …