štvrtok - 29. februára, 2024
, Kúpele Číž ponúkajú zľavy

Kúpele Číž ponúkajú zľavy

Číž – Prírodné jódové kúpele Číž ponúkajú pre klientov zo zdravotných poisťovní aj samoplatiacov v hlavnej letnej sezóne rôzne pobytové balíky vo výhodných cenách. Zľavy  pre pacientov zdravotných poisťovní  skupiny A aj B od júna do augusta  sa pohybujú až do výšky 25%.

,,Ceny pobytov sa líšia iba úrovňou ubytovania,  21-dňový pobyt môže pacient získať už od 274 eur. V ponuke je  ubytovanie v jednoposteľových a dvojposteľových izbách, ako aj  dvojlôžkových a rodinných apartmánoch s vlastným sociálnym zariadením. Raňajky ponúkame formou bufetových stolov, obed a večera je na základe výberu zo 4 druhov jedál“, informoval riaditeľ Prírodných jódových kúpeľov Číž, a. s. Peter Kmeť.

Dodal, že Kúpele Číž ponúkajú pre samoplatcov aj pobyty Víkend Relax, Predĺžený víkend, Liečba a Senior. V letnej sezóne je obľúbeným pobyt Ahoj leto s cenou od 40 €/osobu/noc.  Do konca júna je pre samoplatiacich klientov pripravený aj výhodný 4-dňový pobyt Predĺžený víkend v cene od 112 € s ubytovaním, polpenziou, balíčkom procedúr a vstupom do telocvične a fitnes.

Liečivými účinkami jódovej vody a balneologickou hodnotou sa prírodný liečivý prameň v Kúpeľoch Číž zaraďuje medzi najvzácnejšie v celej Európe. Minerálna voda je bohatá na soli, jód a bróm, ktoré sa v minerálnych vodách nachádzajú zriedkavo. Čížska jódová voda priaznivo pôsobí aj na pacientov s diagnózou skleróza multiplex, detskou mozgovou obrnou, Morbus Perthes.

Kúpele Číž sú malé kúpele s domácou atmosférou, ale napriek tomu historicky významné a ojedinelé miesto na liečbu detí a dospelých, oddychové a relaxačné aktivity.

Autor: Katarína Mažáriová

Foto: kúpele Číž

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, Matica slovenská ocení matičiarov padlých v boji proti nacizmu v druhej svetovej vojne

Matica slovenská ocení matičiarov padlých v boji proti nacizmu v druhej svetovej vojne

Matica slovenská ocení osobnosti slovenského kultúrneho života in memoriam, ktoré sa v druhej svetovej vojne …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *