pondelok - 22. júla, 2024
, Liam Gallagher sa dlho hľadal. No vy sa nájdete v jeho sólovej debutovke!

Liam Gallagher sa dlho hľadal. No vy sa nájdete v jeho sólovej debutovke!

Spevák LIAM GALLAGHER v týchto dňoch vydáva album As You Were. Jeho sólový debut patrí nielen v Anglicku k veľmi očakávaným titulom roku 2017!

Kariéra niekdajšieho frontmana slávnych Oasis sa v posledných rokoch nevyvíjala práve najlepšie. Po hádkach s bratom Noelom a rozpade domovskej kapely sa dlho hľadal. So zbytkom kapely bývalých spoluhráčov pod hlavičkou Beady Eye vydal dva nie príliš presvedčivé albumy a pozornosť získaval hlavne vďaka komentárom a arogantným výpadom na sociálnych sieťach.

Napriek tomu bol v roku 2010 čitateľmi hudobného časopisu Q zvolený za najväčšieho frontmana v dejinách britského rocku. Minulý rok nečakane podpísal zmluvu s Warner Music a začal chystať sólový album. Obklopený skúsenými producentami a autorským kolektívom  nahral vydarenú kolekciu piesní, o ktorej sa už teraz v Anglicku hovorí ako o jednej z najdôležitejších platní posledných rokov.

Obklopený skúsenými producentami aGitarovej hudbe chýbajú silné osobnosti, rock hľadá svojho záchrancu a charizmatický Liam Gallagher sa javí ako ideálny spasiteľ. „Rockový generál sa vracia do aktívnej služby,“ hlási už zmieňovaný magazín Q, podľa ktorého je novinka  As You Were nejlepším merítkom toho, ako Liam Gallagher chýbal hudobnému svetu.

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Adam Ďurica, Adam Ďurica prichádza s novinkou DROBNOSTI a ohlasuje termíny výročných koncertov

Adam Ďurica prichádza s novinkou DROBNOSTI a ohlasuje termíny výročných koncertov

Adam Ďurica vydáva svoju novinku DROBNOSTI. Novinka je nielen predzvesťou pripravovaného nového albumu, vyhlásením výnimočných …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *