pondelok - 22. júla, 2024
, Liam Gallagher vydal nový album. Nahrávka Why Me? Why Not. je jeho druhou sólovou platňou

Liam Gallagher vydal nový album. Nahrávka Why Me? Why Not. je jeho druhou sólovou platňou

Niekdajší frontman Oasis si akoby po rozpade domovskej kapely vybral oddychový čas. Nedarilo sa mu a s jeho hudobnou kariérou to vyzeralo všelijako. Veľký návrat oslávil až v októbri 2017 so sólovým debutom As You Were.

Album bol skvelo prijatý a tak niet divu, že sa na novinke Why Me? Why Not. obklopil tým istým tímom spolupracovníkov a znovu vsadil predovšetkým na producentov a skladateľa Grega Kurstina a Andrewa Wyatta. Obaja mali veľký podiel na Gallagherovom reštarte a s oboma si spevák umelecky veľmi dobre rozumie. Dôkazom je jedenásť nových pesničiek.

V britských médiách zbiera album Why Me? Why Not. slová chvály a uznania. Mojo, Q, Independent, NME, Clash Music, títo všetci sa zhodujú v hodnoteniach a udeľujú polepšenému búrlivákovi skvelých 80%. Podľa nich ide o Gallagherov triumf. Na konci prvého týždňa bude Why Me? Why Not. útočiť na vrchol britského rebríčka. A zároveň sa dozvieme, či sa Liamovi podarí na ostrovoch prekonať rekordné čísla predaja As You Were.

Zdroj: Tomášová Renáta, Warner Music

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Adam Ďurica, Adam Ďurica prichádza s novinkou DROBNOSTI a ohlasuje termíny výročných koncertov

Adam Ďurica prichádza s novinkou DROBNOSTI a ohlasuje termíny výročných koncertov

Adam Ďurica vydáva svoju novinku DROBNOSTI. Novinka je nielen predzvesťou pripravovaného nového albumu, vyhlásením výnimočných …