štvrtok - 20. januára, 2022
, Linda tvárou Ivana Doneva

Linda tvárou Ivana Doneva

Martin – Dňa 7. júla sa konala udalost World of Fashion 2013 v najprestížnejšom grandhoteli St.Regis v srdci Ríma. Okrem všetkých ambasadorov v Ríme, grófov a grofiek bola medzi hosťami aj najznámejšia dáma v Taliansku markíza d’Aragona. Prehliadky módnych návrhárov z celého sveta začali týždeň módy v talianskom veľkomeste. Naša rodáčka zo Žabokriek, Linda Štroncerová-umeleckým menom Pavlova, bola hlavnou tvárou mladého, úspešneho bulharského navrhara Ivana Doneva. Hneď na druhý deň sa objavilo meno našej Lindy vo viac ako 30tich denníkoch.

Linda žije v Ríme necelý rok a uz stihla vyhrať Miss Cinema Europa 2012, dva roky štúdia herectva, natočiť film so slávnym režisérom Giacomom Ciampiotim, stať sa tvárou najväčšieho športovo-rekreačného zariadenia v Taliansku MondoFitness, v októbri natoči americký horor a v júli má uz naplánované  pracovné stretnutie s hercom Giorgiom Clooneym a prijatie honorárnym konzulom na slovenskej ambasáde v Ríme.

Autor:  Katarína Mažáriová

Foto: Modella & Attrice

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, Počet pôrodov v Univerzitnej nemocnici Martin medziročne narástol iba mierne

Počet pôrodov v Univerzitnej nemocnici Martin medziročne narástol iba mierne

Počet pôrodov v Univerzitnej nemocnici Martin medziročne narástol iba mierne. V roku 2021 bolo v martinskej pôrodnici celkovo …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *