utorok - 18. júna, 2024
, Majiteľ našiel svojho psíka po troch rokoch hľadania! Pozrite si dojímavé video

Majiteľ našiel svojho psíka po troch rokoch hľadania! Pozrite si dojímavé video

Našli sa! 62-ročný Giorgo našiel svojho strateného psíka Jorgeho po troch rokoch hľadania. V emotívnom videu si môžete pozrieť ten vzácny moment, kedy nečakane stretnú v uliciach  Tbilisi v Gruzínsku.

Giorgo bol zdrvený po tom, ako sa stratil jeho štvornohý kamarát a po rokoch hľadania už strácal nádej. Až kým mu raz nezazvonil telefón, kde istá žena tvrdila, že videla psa, ktorý zodpovedá popisu hľadaného Jorgeho. Video ukazuje posledné sekundy pred dojímavým stretnutím, kedy Giorgio v očakávaní kráča po ulici a dúfa, že naozaj pôjde o jeho starého priateľa. Žena, ktorá Giorga kontaktovala ho pri tom sprevádzala a ukázala prstom na psíka ležiaceho na chodníku.

Giorgi naňho zavolal menom, vtom sa Jorge postavil, podišiel k majiteľovi a po krátkej chvíli sa spamätal až začal zavýjať od radosti a skákať po majiteľovi. Samotné video však hovorí za všetko:

Vo videu má pes na uchu žltú značku, čo znamená, že miestne úrady si mysleli, že je to túlavý pes, prijal ho, očkovali a považovali za neškodného, pričom ho následne vrátili na ulicu.

Zdroj: ladible.com

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

aditíva do nafty, Wellness motorového vozidla, na ktorý by ste mali pravidelne myslieť

Wellness motorového vozidla, na ktorý by ste mali pravidelne myslieť

Každý majiteľ motorového vozidla by mal mať na pamäti, že starostlivosť o motor nie je …