štvrtok - 20. júna, 2024
, Martin Harich prináša ďaľšiu novinku! Singel predznamenáva jeho nový album

Martin Harich prináša ďaľšiu novinku! Singel predznamenáva jeho nový album

V poradí druhý singel s názvom Kým sa máme z pripravovaného albumu MAPY Martina Haricha v sebe nesie RnB „feeling“ a letnú pohodu. Atmosféru songu podčiarkujú vokály slovenskej speváčky Tiny a odvážne aranžmá hudobníka a producenta Lukáša Chromeka.

Martin Harich nasadzuje už druhú letnú novinku a postupne predstavuje poslucháčom songy z pripravovaného albumu Mapy, ktoré vyjde začiatkom septembra. Nový singel Kým sa máme vás zodvihne zo stoličky a roztancuje.

„Skladba vznikla pôvodne ako pomalá vec a napísal som ju už pred  pár rokmi. Nebol som si zo začiatku istý, či ju vôbec na album zaradiť.  Keď sme ale s Lukášom vytvorili túto jej rytmickú podobu, vdýchli sme jej úplne nový život,“ popisuje vznik songu Martin.

Celkový dojem zo skladby podčiarkuje i jej odvážne hudobné aranžmá, ku ktorému prispeli bicie Romana Víchy (kapela Ewy Farnej) a basa Jakuba Vejnara (kapela Anety Langerovej).

Kým sa máme vyjde s už uvedeným singlom Marilyn Monroe na albume MAPY, ktorý bude v poradí štvrtým štúdiovým albumom autora (vrátane EP Pátram). Album predstaví Martin svojim poslucháčom i v koncertnej podobe na pripravovanom jesennom turné.

 

Renáta Tomášová, Warner Music

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

BuranoWski, BuranoWski prichádza s jednoduchým posolstvom – Ži

BuranoWski prichádza s jednoduchým posolstvom – Ži

Tomáš Buranovský a.k.a BuranoWski sa hlási s novou skladbou Ži. „ Často krát sa v …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *