nedeľa - 3. decembra, 2023
, Martinská kapela Eufory na kompilácií 18-tich kapiel z celého sveta!

Martinská kapela Eufory na kompilácií 18-tich kapiel z celého sveta!

Metalová hudba, 18 kapiel, 13 krajín- to je The Metal Music GlobAlliance Compilation Vol.2. Vo svete sú tisíce a tisíce kapiel, ale iba 18 z nich sa môže pochváliť účasťou na druhom kompilačnom CD- The Metal Music GlobAlliance Compilation Vol.2.

Do projektu sa zapojilo tentokrát 18 kapiel z 13 krajín sveta: Slovensko, USA, Maďarsko, Brazília, Taliansko, Francúzsko, Bulharsko, Litva, Fínsko, Švédsko, Ukrajina, Poľsko a Česká Republika. Každá z kapiel sa snažila zapojiť najlepšou a najaktuálnejšou skladbou. Slovensko reprezentuje kŕdeľ melodických power metalistov Ravenclaw, ktorí tento rok opäťnaberajú na obrátkach -naplánované koncerty, hviezdny hostia a ešte aj 15 výročie kapely. Za Slovensko je na kompilácií aj kapela Eufory, ktorá má taktiež úspech a to nielen doma ale aj za hranicami a koncertami dokazuje mladú krv, energiu a hudobné cítenie. CD nehľadajte, ono si Vás nájde samo, či už prostredníctvom zúčastnených kapiel alebo nafestivaloch, napr. na festivale More than fest, Rock pod Kameňom v Snine, Festival Legendy, Dobrý festival, Metalliance Cassovians fest, atď… Alebo cez zapojenú partnerskú agentúru Rock On agency v Taliansku. Táto kompilácia kapiel sľubuje laťku kvality nastavenú na vysokú úroveň. A je vidieť, že rozdiel týchto polo-profesionálnych kapiel od profesionálov, ktorí už dlho valcujú veľké pódia je len v podpore zo strany vydavateľstiev a médií. Môžeme byť hrdí,  že aj v našich končinách sa nájdu takéto kapely.

V priložených videách si viete pozrieť niekoľko video pozdravov od zúčastnených kapiel. Obálku „Artworku“ tentokrát skrášlila modelka Chloë Noir na fotografii IgiPetrillu.

 

 

 

, Martinská kapela Eufory na kompilácií 18-tich kapiel z celého sveta!

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

PETRA, PETRA spieva o nešťastnej láske

PETRA spieva o nešťastnej láske

Mladá, krásna a rocková, to je Petra Zubčáková alias PETRA vo svojom novom singli.  …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *