štvrtok - 13. júna, 2024
, Martinská kapela Eufory na kompilácií 18-tich kapiel z celého sveta!

Martinská kapela Eufory na kompilácií 18-tich kapiel z celého sveta!

Metalová hudba, 18 kapiel, 13 krajín- to je The Metal Music GlobAlliance Compilation Vol.2. Vo svete sú tisíce a tisíce kapiel, ale iba 18 z nich sa môže pochváliť účasťou na druhom kompilačnom CD- The Metal Music GlobAlliance Compilation Vol.2.

Do projektu sa zapojilo tentokrát 18 kapiel z 13 krajín sveta: Slovensko, USA, Maďarsko, Brazília, Taliansko, Francúzsko, Bulharsko, Litva, Fínsko, Švédsko, Ukrajina, Poľsko a Česká Republika. Každá z kapiel sa snažila zapojiť najlepšou a najaktuálnejšou skladbou. Slovensko reprezentuje kŕdeľ melodických power metalistov Ravenclaw, ktorí tento rok opäťnaberajú na obrátkach -naplánované koncerty, hviezdny hostia a ešte aj 15 výročie kapely. Za Slovensko je na kompilácií aj kapela Eufory, ktorá má taktiež úspech a to nielen doma ale aj za hranicami a koncertami dokazuje mladú krv, energiu a hudobné cítenie. CD nehľadajte, ono si Vás nájde samo, či už prostredníctvom zúčastnených kapiel alebo nafestivaloch, napr. na festivale More than fest, Rock pod Kameňom v Snine, Festival Legendy, Dobrý festival, Metalliance Cassovians fest, atď… Alebo cez zapojenú partnerskú agentúru Rock On agency v Taliansku. Táto kompilácia kapiel sľubuje laťku kvality nastavenú na vysokú úroveň. A je vidieť, že rozdiel týchto polo-profesionálnych kapiel od profesionálov, ktorí už dlho valcujú veľké pódia je len v podpore zo strany vydavateľstiev a médií. Môžeme byť hrdí,  že aj v našich končinách sa nájdu takéto kapely.

V priložených videách si viete pozrieť niekoľko video pozdravov od zúčastnených kapiel. Obálku „Artworku“ tentokrát skrášlila modelka Chloë Noir na fotografii IgiPetrillu.

 

 

 

, Martinská kapela Eufory na kompilácií 18-tich kapiel z celého sveta!

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, Tomy Kotty je späť. Novinka Spálňa sôch je však viac, než len predzvesť nového albumu

Tomy Kotty je späť. Novinka Spálňa sôch je však viac, než len predzvesť nového albumu

Priznáva, že dostať sa z bludného kruhu závislosti mu pomohla aj láska k hudbe. Boli …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *