sobota - 18. mája, 2024
, Martinská kapela Wicked Sick vystúpi na Kultúrnom móle v Martine. Ešte predtým však zavíta do nášho štúdia

Martinská kapela Wicked Sick vystúpi na Kultúrnom móle v Martine. Ešte predtým však zavíta do nášho štúdia

Srdečne vás pozývame na koncert známej martinskej rockovej kapely Wicked Sick, ktorá naživo vystúpi už 22. augusta na Kultúrnom móle v Martine. Ešte predtým však zavíta do nášho štúdia odprezentovať svoj prvý singel.

Po personálnych zmenách vo svojej zostave sa kapela znovu vrátila na pódiá a pokračuje v zložení Andrej „Andy Joker“ Sabov (gitara), Marek „Marky Wicked“ Sabov (basgitara), Daniel Dzubina (bicie) a Miroslav Hamar (spev).

Pred nedávnom sa kapele dokonca podarilo dokončiť nahrávanie prvého singlu „She is the animal“, ktorý si budete môcť vypočuť v deň koncertu z nášho rádia o 10-tej hodine spolu s rozhovorom s Miroslavom Hamarom a Andrejom Sabovom. Hudobne sa kapela snaží nadviazať na klasický rock“n“roll 70-tych a 80-tych rokov, ktoré sú pre nich veľkou inšpiráciou. V ich podaní je však obohatený o modernejšie prvky s citeľným vplyvom punku v štýle Sex pistols a Ramones. Ich autorská anglická hudba je plná energie a prebúdza pocity nespútanosti a dramatickosti.

Nepremeškajte preto živý rozhovor s Wicked Sick v piatok 22. augusta o 10-tej hodine v Espresse Rádia Rebeca s Evou Lacovou a následne ich koncert o 19:30 na Kultúrnom móle pri Turčianskej knižnici v Martine.


Zväčšiť mapu

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, Matica slovenská ocení matičiarov padlých v boji proti nacizmu v druhej svetovej vojne

Matica slovenská ocení matičiarov padlých v boji proti nacizmu v druhej svetovej vojne

Matica slovenská ocení osobnosti slovenského kultúrneho života in memoriam, ktoré sa v druhej svetovej vojne …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *