sobota - 13. apríla, 2024
, Martinskí hokejisti nastúpili do štvrťfinále Play Off víťazne. Súper nemal šancu
Foto: MHK Martin

Martinskí hokejisti nastúpili do štvrťfinále Play Off víťazne. Súper nemal šancu

V sobotu martinskí hokejisti odohrali prvý štvrťfinálový zápas proti Osmos Bratislava B, ktorý skončil s presvedčivým víťazstvom 9:1 . 

Stav série je tak v prospech Martina 1:0. Odvetné stretnutie je v sobotu 24. februára, kedy sa o 17-je stretne domáci MHK Martin proti družstvu HC Osmos Bratislava B.

Ako hodnotí toto úspešné stretnutie tréner a vedúci mužstva Branislav Stolárik? “V porovnaní s Breznom sme narazili na ľahšieho súpera, Brezno bolo organizovanejšie a takticky výborne pripravené. Bratislavčania hrali otvorený hokej, napádali nás a tým sa nám otváral priestor do protiútokov a prečíslení. Bolo to len o tom,čo najskôr ísť do vedenia, premeniť šance a odskočiť súperovi na rozdiel dvoch, troch gólov, potom to už bolo z nášho pohľadu v pohode,dodal tréner.

, Martinskí hokejisti nastúpili do štvrťfinále Play Off víťazne. Súper nemal šancu
Foto: Fcb/MHK Martin

 

Osmos Bratislava B – MHK Martin 1:9 (1:3, 0:3, 0:3)

Góly: 18:07 Jaško (Hajduk,

Hančiak), resp. 2:46 Kamenický (Ferleťák, Hriňa), 14:04 Burzík (Pokrivčák, Huňady), 15:39 B. Srnka (Ferleťák, Jurášek), 20:37 Hriňa (Pokrivčák, Škumát), 25:46 B. Srnka (Ferleťák, Burzík), 27:11 Jurášek (Huňady, Poliaček), 45:23 Brveník (Hanes, Lauko), 53:04 B. Srnka (Fillo, Ferleťák) a 56:38 Dvořák (Vilchinskiy, Oravec). Vylúčení: 1:4. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0. Rozhodcovia: Purgat – Ziolkovský, Crman. Diváci: 28. BRATISLAVA B: Vojvoda – Furdek, Vintr, Čech, Jastrabík, Simon, Ščepko – Hajduk, Jaško, Hančiak – Kovačič, Foltín, Kadraba – Dará&sc aron;, K ohút, Ziman. MARTIN:Gavalier – Hriňa, Škumát, Dvořák, Oravec, Fillo, Burzík, Brveník, Mendel – Huňady, Pokrivčák, Poliaček – Olejník, Jurášek, Vilchinskiy – Kamenický, B. Srnka, Ferleťák – Lauko, Rechtorík, Hanes. Stav série: 0:1.

Ostatné štvrťfinálové výsledky: Liptovský Mikuláš B – Púchov 5:4 (1:0), Rimavská Sobota – Prievidza 8:2 (1:0), Dynamax Nitra – Humenné 4:2 (1:0).

Zdroj: Jozef Cvajniga, MHK Martin

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Môj sen, Projekt Môj sen inšpiroval deti z Bambusiek vyjadriť sa štetcom na plátno

Projekt Môj sen inšpiroval deti z Bambusiek vyjadriť sa štetcom na plátno

Napriek tomu, že sa narodili do vylúčenej rómskej komunity, deti z lokality Bambusky – Martin …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *