nedeľa - 14. júla, 2024
, Mestský úrad v Žiline funguje pre verejnosť podľa platných otváracích hodín

Mestský úrad v Žiline funguje pre verejnosť podľa platných otváracích hodín

Mestský úrad v Žiline funguje pre verejnosť od 3. januára až do stredy 5. januára podľa platných otváracích hodín od 8.00 do 14.00 hod. Vo štvrtok 6. januára sa úrad opäť uzavrie z dôvodu štátneho sviatku. Všetky služby s výnimkou podateľne budú nedostupné aj v piatok 7. januára. Klientske centrum i mestský úrad začnú opäť pracovať v pondelok 10. januára.

Otváracie hodiny klientskeho centra sú od pondelka do piatka od 8.00 do 14.00 hod. V čase od 11.30 do 12.00 hod. sa v priestoroch klientskeho centra vykonáva pravidelná dezinfekcia, vtedy nebudú služby pre verejnosť k dispozícii.

Pracovisko Ohlasovne pobytu Žilina (evidencie obyvateľov) v Klientskom centre Ministerstva vnútra SR (v budove Europalace, Vysokoškolákov 33B) na žilinskom sídlisku Vlčince bude pre verejnosť k dispozícii v režime určenom ministerstvom či Okresným úradom v Žiline.

Mestský úrad v Žiline z dôvodu ochrany zdravia obyvateľstva proti šíreniu koronavírusu upozorňuje občanov, aby pri návšteve úradu dodržiavali aktuálne protipandemické opatrenia. Vstup do klientskeho centra je naďalej regulovaný. Povinné je prekrytie dýchacích ciest respirátorom, dvojmetrové rozostupy a dezinfekcia rúk.

Obmedzený je aj počet klientov v jednom momente v klientskom centre, jedna osoba na 25 m2. K jednému pracovníkovi pri priehradke môže pristupovať len jeden klient. V odôvodnených prípadoch môže kompetentný pracovník centra alebo príslušník mestskej polície vykonávajúci dohľad povoliť aj možnosť doprovodu.

Zdroj: Mesto Žilina

Autor: Stanislava Lucká

Redaktorka spravodajstva. Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte nás na: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

MS v hokejbale juniorov, Žilinu čaká hokejbalový sviatok. Stane sa dejiskom MS v hokejbale juniorov

Žilinu čaká hokejbalový sviatok. Stane sa dejiskom MS v hokejbale juniorov

Mesto Žilina pozýva na Majstrovstvá sveta v hokejbale 2024, ktoré sa uskutočnia už od 4. …