streda - 24. apríla, 2024

Mladá electro-rocková kapela Sanchez Amsterdam v Rádiu Rebeca

V sobotu, 11. apríla, sa nám v štúdiu predstavila ďalšia skvelá kapela, ktorú čaká žiarivá budúcnosť. Sanchez Amsterdam je mladá, energická a revolučná. Mladá generácia, ale i tá staršia, si ju určite zamiluje. Presvedčte sa o tom sami. A to z rozhovoru, ktorým vás bude sprevádzať moderátorka Veronika Dubovcová.

, Mladá electro-rocková kapela Sanchez Amsterdam v Rádiu Rebeca

História skupiny Sanchez Amsterdam siaha do roku 2009, kedy sa začala formovať ešte pod názvom The Reflex. V tom čase nahrali hudobníci prvé demo s názvom 140. Nasledovali rôzne hudobné súťaže a koncerty. Zlomovým momentom v kapele bol minuloročný odchod speváčky Veroniky, ktorá sa rozhodla pre sólovú dráhu, čo zostávajúcich členov doviedlo k absolútne novému začiatku pod iným názvom a v čisto mužskej zostave – David Maniaček (hlavný spev, basová gitara), Jakub Valachovič (klávesy, elektronika, spev), Branislav Kocák (elektrická gitara) a Ivan Javorčík (bicie.)

Kapela hrá alternative electronica rock. Teno štýl je zatiaľ populárny len v zahraničí,  no pokúša sa ho udomácniť aj na Slovensku a dúfa, že svoju muziku bude prinášať čo najväčšiemu množstvu verných poslucháčov. Viac informácií o Sanchez Amsterdam môžete nájsť na Facebooku. No neprehliadnite ani ich vlastný YouTube kanál.

Foto: redakcia, Bandzone

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Stanislav Thomka, „Kultúrne o kultúre“. Stanislav Thomka ma víziu ako oživiť kultúru v meste

„Kultúrne o kultúre“. Stanislav Thomka ma víziu ako oživiť kultúru v meste

Stanislav Thomka hovorí, že svoj pozitívny vzťah ku kultúre si budoval už od detstva, preto …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *