piatok - 21. júna, 2024
, Moderátor Rádia Rebeca Viktor Mydlo štartuje svoju novú hudobnú talkshow

Moderátor Rádia Rebeca Viktor Mydlo štartuje svoju novú hudobnú talkshow

Dňa 13. februára sa v martinskom Barmuseu uskutoční prvá hudobná talkshow pod vedením moderátora Viktora Mydlu, ktorého majú naši poslucháči možnosť poznať z vysielania Rádia Rebeca.

Moderátor, ktorý v súčasnosti moderuje svoju vlastnú reláciu Metro s Viktorom Mydlom na rádiu Rebeca, štartuje svoju talkshow sezónu. Prostredníctvom nej ponúka divákom niekoľko rôznych formátov, pričom ten najbližší bude zameraný na pohľad do hudobného zákulisia nepoznaných kapiel.

Hudba je krásne umenie, ktoré si zaslúži veľa pozornosti. Nemyslím tým len hudbu, ktorú poznáme ortodoxne z rádia, ale aj takú hudbu, s ktorou sa človek len tak ľahko nestretne. A práve o tom je aj moja relácia v rádiu a aj najbližšia talkshow, ktorú donesiem do Martina,” prezradil Mydlo o svojom staro-novom projekte.

Martin už jednu úspešnú talkshow má, pre to je dôležitá otázka, či sa nebudú navzájom kopírovať.

Každý zo svojich projektov sa snažím spraviť čo najoriginálnejšie a najpútavejšie pre diváka. Rozhodne nevystúpim na pódium a nezačnem sa hrať na Jana Krausa, Peťa Marcina alebo domáceho Mariána Lechana. Každého z nich považujem za umelca a vážim si ho, preto by som si ani len náznakom nedovolil ich kopírovať. Je nutné ale povedať, že talkshow má nejaké nemenné veci. Bude tam gauč, bude tam stôl ako to poznáme, no diváci zažijú prienik do rozmýšľania hudobníka. Jeho pohľad na starosti, na lásky a hlavne jeho pohľad do tvorby,” objasnil záležitosti ohľadom jeho relácie v novom šate samotný moderátor Viktor Mydlo.

Hudobná talkshow Metro s Viktorom Mydlom live pramení z ľudskej chuti zabávať sa nie len na tónoch a piesňach, ale aj na slove a vtipe.

V pilotnej časti sa diváci môžu tešiť na tri kapely. Jednou z nich bude bratislavská indie rocková kapela Bellcanto, ktorá so sebou prinesie dávku bigbítu. Druhým hosťom bude pesničkár a gitarista JuSt, ktorý svojou folkovou tvorbou a dobrou náladou porozpráva aj to, prečo človek inklinuje ku akustickej hudbe a odkiaľ berie inšpiráciu. Posledným hosťom bude bigbandový orchester RK Jazz Band, ktorého tvorbu mali diváci možnosť zhliadnuť na viacerých projektoch moderátora.

Veľmi sa teším, že je v nás hudobníkoch a umelcoch stále silný pocit spolupatričnosti, pretože dokopy prídu tri autobusy umelcov a strávia sobotný večer s divákmi. Prinajhoršom sa môže stať to, že nás bude viac ako divákov. V takom prípade si spravíme verejnú skúšku a strávime spolu umelecký večer,” so smiechom dodáva na záver moderátor.

Všetkých divákov pozývame 13. februára od 19.00 hod na hudobnú talkshow Metro s Viktorom Mydlom live do Barmusea Martin.  Viac informácií na www.viktormydlo.sk a www.barmuseum.eu .

Kto je Viktor Mydlo?

Mladý moderátor má na svojom konte už niekoľko vydarených podujatí. Poslednou talkshow, ktorú organizoval boli Ružomberské Swingové Vianoce, ktoré sa v jeho domácom prostredí beznádejne vypredali.

, Moderátor Rádia Rebeca Viktor Mydlo štartuje svoju novú hudobnú talkshow

Foto: Oficiálne logo, archív

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *