piatok - 19. apríla, 2024
, Metro s Viktorom Mydlom: Nová hudba v éteri Rádia Rebeca

Metro s Viktorom Mydlom: Nová hudba v éteri Rádia Rebeca

Každý utorok od 20:00 hod. sa môžu poslucháči Rádia Rebeca tešiť na dávku domácej hudby, ktorú nemali možnosť počuť v žiadnom inom rádiu.

„Jedinou a základnou myšlienkou relácie Metro s Viktorom Mydlom je dostať hudbu talentovaných autorov tam, kam patrí. Do rádia! Súčasná situácia v rádiách je celkom iná, ako by si mnohí umelci predstavovali. Preto sme sa spoločne s vedením rádia rozhodli obohatiť naše rádio pravou, nefalšovanou hudbou priamo od autorov, vysvetľuje podrobnosti o vzniku hodinovej relácie samotný tvorca a moderátor Viktor Mydlo.

„Koncertoval som v každom meste naprieč Československom. Rozprával som sa s mnohými autormi a ich problém bol prakticky rovnaký. Dostať hudbu medzi ľudí, pretože preto väčšina kapiel vzniká. My sme tu na to, aby sme im v tom pomohli.

Každý týždeň vznikne nová relácia, v ktorej sa poslucháči môžu tešiť na tri unikátne kapely, ktoré hrajú svoju autorskú hudbu. V relácii zaznie okrem základných informácií o kapelách aj ich kontakt a termíny najbližších koncertov, aby mali poslucháči možnosť pozrieť si ich vystúpenie aj naživo.

Vysielanie Metra začne už 13. októbra. Prvá hodinová relácia bude venovaná koncepcii vysielania a na rad sa dostanú aj prvé dve kapely.

Informácie o relácií a programe môžete hľadať na www.rebeca.sk alebo na osobitnej facebookovej stránke Metro s Viktorom Mydlom (www.facebook.com/hudbametro).

Metro s Viktorom Mydlom

relácia zameraná na hľadanie a prezentovanie kapiel a umelcov

každý utorok od 20:00 hod.

, Metro s Viktorom Mydlom: Nová hudba v éteri Rádia Rebeca

Foto: Facebook/Simonetsim

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *