nedeľa - 16. júna, 2024
zimné topánky, Môžu teplé zimné topánky vyzerať krásne a žensky?

Môžu teplé zimné topánky vyzerať krásne a žensky?

Zima je hneď za rohom a so snehom na obzore je sezóna zimných topánok v plnom prúde. Hovorí sa, že zimné topánky zvyčajne nie sú veľmi ženské ani krásne, no opak je pravdou. Všetko závisí od druhu topánok, ktoré si vyberiete, prípadne od štýlu oblečenia, ktoré k nim zvolíte. Poradíme vám, ako na to.

Stavte na farby

Semiš má mäkšiu povrchovú úpravu, ktorá je viac ženská, ako povrchová úprava z tvrdej kože, ktorá má mužskú energiu. V závislosti od toho, ako chcete pôsobiť, tak dokážete ovplyvniť, čo vyžarujete. Aj keď lesklý povrch, ako napríklad patent, dodáva topánkam elegantnejší nádych, pokiaľ chcete do outfitu zakomponovať jemnú ženskú energiu, stavte na semiš alebo na brúsenú kožu. To, čo ale skutočne pomôže, je keď dodáte vašim topánkam farbu. Samozrejme, čiernou nikdy nič nepokazíte a vysoké čižmy nad kolená budú pravdepodobne najženskejšie pôsobiť práve v tomto odtieni, no klasické zimné topánky dámske v červenej, fialovej, zelenej alebo dokonca v kombinácii týchto odtieňov sa dokážu stať základom každého ženského outfitu. Farba pritom oblečeniu dodá nielen ženskosť, ale pomôže tiež vyjadriť vašu osobnosť a spôsob, akým sa pozeráte na svet.

Vyberte si trendové ženské vzory

Určite ste už videli čižmy s rôznymi prírodnými alebo geometrickými vzormi. Pravdou je, že v závislosti od toho, aký druh vzoru zvolíte, budú alebo nebudú vaše topánky pôsobiť viac žensky. Hnedé, červené, čierne alebo tmavozelené zimné členkové topánky s kvetinovým vzorom sú dokonalým príkladom, ako na to. Pravdepodobne neexistuje lepší element, ktorý by priniesol do outfitu ženskosť a jemnosť, ako práve kvety. Samozrejme, možnosti v oblasti farebných kombinácií sú neobmedzené.

zimné topánky, Môžu teplé zimné topánky vyzerať krásne a žensky?

Pomôžu ale aj iné vzory. Rovnako ženské, i keď o niečo menej romantické, sú tie zvieracie. Tie z vás neurobia nežnú romantickú ženu, ale rozhodne poslúžia na to, aby vás pretransformovali na dravú šelmu. Vyskúšajte napríklad zebrí, gepardí alebo iný, napríklad krokodílí vzor, ktoré vyzerajú perfektne v monochromatických outfitoch alebo v kombináciách s farbami v podobnom odtieni. Opäť platí, že imitácia krokodílej kože nemusí byť iba čierna alebo prírodná zelená – nebojte sa farieb. Čím viac sa odviažete, tým lepšie!

Pomôžu aj dekorácie alebo výrezy

Povedzme si to na rovinu, výrezy sú nielen ženské, ale sú tiež neuveriteľne sexy, a to bez ohľadu na to, kde sa nachádzajú. Nakoľko sa bavíme o zimnej dámskej obuvi, pravdepodobne nenájdete zimné čižmy s výrezmi. Rozhodne ale vaše štandardné zimné topánky dokážete oživiť výrezmi na šatách, sukniach, tričku alebo dokonca na svetri. Kamkoľvek ich zakomponujete, váš outfit získa úplne nový ženský nádych. Podobný efekt má aj čipka. Tá celému outfitu dodá nádherne ženský pocit a zaujímavosť.

Čo ale na vašich zimných čižmách objaviť môžete, sú rôzne dekorácie. Tie taktiež dokážu napomôcť tomu, aby aj tie najdrsnejšie moto čižmy pôsobili žensky. Hľadajte kamienky, perly, koráliky, alebo dokonca pracky, zipsy a rôzne iné dekorácie, ktoré obuv dopĺňajú. Pokiaľ je tento štýl na vás príliš vyzývavý, stavte namiesto dekorácií radšej na doplnky. Perfektná ženská kabelka, nádherné šperky alebo aj len správne zvolený šál niekedy dokážu divy.

Pokiaľ vaše dámske zimné topánky ešte len hľadáte, pozrite sa napríklad na široký sortiment dámskej obuvi v CCC. Nájdete tu všetko od klasických čižiem, cez členkovú obuv, až po dámske zimné snehule. Dôležité však je, že si môžete vybrať perfektné topánky, v ktorých sa budete cítiť krásne a žensky.

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

aditíva do nafty, Wellness motorového vozidla, na ktorý by ste mali pravidelne myslieť

Wellness motorového vozidla, na ktorý by ste mali pravidelne myslieť

Každý majiteľ motorového vozidla by mal mať na pamäti, že starostlivosť o motor nie je …