nedeľa - 19. mája, 2024
Tom Grennan, Tom Grennan sa prihovára k všetkým, ktorí sa počas Vianoc cítia osamelo

Tom Grennan sa prihovára k všetkým, ktorí sa počas Vianoc cítia osamelo

Tom Grennan vydáva svoju doposiaľ najosobnejšiu skladbu “You Are Not Alone” pre všetkých, ktorí sa môžu v predvianočnom čase cítiť osamelo. Namiesto klasickej tlačovej správy by sa s vami rád podelil o svoj otvorený dopis.

Dobre, všetci,

Ako sa máte? Vonku je trochu zima!

Chcem s vami hovoriť o svojej novej piesni. Volá sa You Are Not Alone (v preklade Nie si sám). Nedokážem ju zhrnúť do citátu, takže chcem o nej hovoriť priamo s vami.

Nie je to pre mňa len ďalší singel, je to o veľa viac. Je to najosobnejšia pieseň, akú som kedy napísal. Chcem, aby ten text pomohol ostatným ľuďom, rovnako ako jeho písanie pomohlo mne. Už skôr som bol v piesňach otvorený a surový, ale keď sa zo mňa začala chrliť táto pieseň, bolo to iné. Vedel som, že je výnimočná.

You Are Not Alone je pieseň o láskavosti pre každého, kto sa niekedy cítil osamelý.

Nie je tajomstvom, že som musel dlho pracovať na svojom vlastnom duševnom zdraví a pokračuje na tom denne. Bolo to niekoľko ťažkých rokov pre všetkých – cez pandémiu, krízu životných nákladov, a keď hovorím s mojimi priateľmi, zdá sa, že duševne zdravie všetkých trpí. Bolo to ťažké!

Som v situácii, o ktorej som si nikdy nemyslel, že v nej budem, a tak chcem využiť svoju platformu k tomu, aby som sa odvďačil, zvýšil povedomie a založil hnutie láskavosti. Rozhodol som sa, že tohtoročnú zimu odštartujem vlastnú misiu „giving back“. Nebudem rozdávať materialistické veci, ale spojím sa s ľuďmi a niečo im vrátim. Podporu, láskavosť a lásku.

Aj keď Vianoce môžu byť pre mnohých šťastným obdobím, môžu byť taktiež časom kedy ľudia cítia hlboký pocit osamelosti, a ja dúfam, že táto pieseň k tomuto pocitu prehovára a poskytne Vám hrejivé objatie, ktoré možno práve teraz potrebujete.

Teraz, viac než kedy inokedy, sa musíme starať jeden o druhého i o seba.

Dúfam, že sa Vám bude páčiť rovnako ako mne. Pokiaľ skladba pomôže len jednému človekovi, alebo miliónom, bude zo mňa šťastný Tom!

Krásne Vianoce a nezabudnite prosím – Nie ste sami.

S láskou, Tom x

 

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Angelus Fest, Benefičný Angelus Fest predstavil nové miesto konania a kompletnú zostavu kapiel 4. ročníka

Benefičný Angelus Fest predstavil nové miesto konania a kompletnú zostavu kapiel 4. ročníka

Prvý jún nebude len sviatkom všetkých detí, ale aj fanúšikov metalu a rocku v Banskej …